Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti járnátok egy lúzer...

Fiúk ti járnátok egy lúzer lányal, de persze ugy hogy közben nagyon szeretitek a szemilyiségét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben lúzer?
2016. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz a "lúzer" alatt?
2016. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én igen.
2016. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit takar a lúzer?Gondolom azt ,hogy mások annak tartják a lányt,de kit érdekel mások mit gondolnak róla ha én kedvelem szeretem.Volt olyan barátnőm akit minden ismerősöm lehordott fűnek fának én akkor is nagyon szerettem életem legnagyobb szerelme volt.Ezzel azt akarom mondani ,hogy le kell szarni ki mit gondol a lényeg,hogy te mit érzel.Egyébként lúzer ember nincs maximum olyan aki eltűri azt hogy lekezeljék és lúzernek tituálják,ki kell belőle törni asztalra kell csapni ennyi.
2016. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ha elragadó a személyisége akkor simán.
2016. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firedoom ***** válasza:
Az egyik baratomat a fel osztály hülyének gondolta, de amikor az ember elbeszélget vele hamar rájön, hogy okos es roppant normalis.
2016. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alap, nem izgat ki mit gondol vagy magyaráz valakiről a háta mögött.
2016. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy lány aki tetszik, és intelligens, normális, nem ronda vagy 100 kiló, tojok rá hogy kiközösítik és lúzernek titulálja egy közösség.
2016. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha szeretek vkit akk nem érdekel a többség véleménye.
2016. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De mindig azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad, mert elszalad feletted az élet úgy, hogy semmit nem mertél kipróbálni, amit szerettél volna.
2016. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!