Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valakinek szórakozóhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek szórakozóhelyi szexuális kalandja? Esetleg ott megismert emberrel, otthon? Tényleg elég egy ital egy cumizástatáshoz egyeseknél?

Figyelt kérdés

Fiúk-lányok válasza egyaránt érdekel!

Szórakozóhelyen dolgozom, mégsem látok soha wc-ben szexelőket, illetve olyat, hogy egy kikért ital után elmennek egy csendesebb helyre...

Sokszor olvasom itt, hogy egyes lányoknál elég egy ital és kielégítenek érte orálisan. Volt már bárkinek hasonló élménye?


Illetve lányok! Hogyan vagytok képesek egy idegennek a péniszét(ami biztosan nem frissen mosott) a szátokba venni? Én még a barátnőmet sem szívesen elégítem ki orálisan, ha nem fürödtünk le előtte!


Akinek van bármi hozzászólni valója, vagy sztorija, várom! :)


22/f


(légyszi írjátok le a korotokat és nemeteket!)


Köszi!


2015. nov. 28. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam olyant, hogy egy csaj bement a vécébe egy sráccal. Pedig volt idő, amikor minden hétvégén voltam szórakozóhelyen.
2015. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Házibulikban esélyesebb a dolog...


Ez nem Amerika kisgyerek,

itt még prűdek az emberek! ;)

2015. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te vagy a kisgyerek gyökér
2015. nov. 28. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott megismert emberrel 'otthon' (szállodákban...) igen.


WC-ben? Hát az nekem nem téma. Vajon milyen retek nő lehet az, aki bulikban a széthúgyozott budikban b@s7ik?

2015. nov. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én még a barátnőmet sem szívesen elégítem ki orálisan, ha nem fürödtünk le előtte! "


Ez meg a modern eletstilustol/etkezestol (sok cukor) van.

Volt egy baratnom, aki 17 orat repult, aztan amikor hazamertunk, kinyaltam a puncijat. Illat es iz is nagyon jo volt.


Egy masik baratnomet meg 1-2 oraval furdes utan nyaltam ki max, maskepp keseru ize volt. Ewwwwwww

2015. nov. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!