Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kerüljem a bajt/konfliktu...

Hogy kerüljem a bajt/konfliktust vagy verekedést?

Figyelt kérdés
Engem mindig megtalálnak az ilyen idióták és megakarnak verni vagy belém kötnek cigányok is meg rendes emberek is, pedig semmit se szólok neki vagy hasonló.Mit csináljak ellene?Sokszor úgy vertek meg hogy ültem kávézóba vagy valahol a városba egy padon és odajöttek belémkötöttek megkérdeztem hogy ezt most miért kell és kaptam:(Nem vagyok nagydarab 175 cm és 18 éves fiu.Sokszor már élni sincs kedvem miatta

2016. máj. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem csináltál semmit, pl. nem néztél kihívóan rájuk, nem fixíroztad őket, akkor tanulmányozd a victimológiát (áldozattan). Vannak emberek, akik áldozat-típusok, valamiért kihívják, kivívják a többiek ellenszenvét és rátámadnak. Próbálj meg rájönni, mi lehet a viselkedésedben, megjelenésedben, ami felhívás lehet a többieknek, hogy megtámadjanak.
2016. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj küzdősportot, vagy önvédelmet. Nagy segítség lehet...
2016. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második már gondolkoztam rajta :d Első. Volt olyan h csak siman ültem telefonoztam és belém kötöttek f@#z kivan,A korom beliekkel megtudom védeni magam de vannak jóval idősebbek is és nem értem hogy miért
2016. máj. 19. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert undorító vagy, és az emberek első látásra meggyűlölnek :D Komolyan.
2016. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha küldesz magadról képet tudok segíteni.
2016. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen erőd teljében vagy. Most kéne önvédelmet tanulni hogyha nem akarod hogy ez fojtatódjon. Én két éve kezdtem el. Mikor már van pár mozdulat amiről tudod hogy magabiztosan elsajátítottad, és lehet nem elég de nem is vagy esélytelen. Sőt mikor már hozzászoktál hogy edzésen heti kétszer minimum lefárasztanak majd megvernek (természetesen nem kellemes, de nincs is sérülés). Akkor már más lesz a kiállásod. Belém egy ó ideje egy se kötött belém.
2016. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

áldozati attitűd,irányítás átadás a párbeszédben,alárendelődő testbeszéd.

ezek külön-külön is felhívások keringőre.

amit tehetsz hogy rendszeres ökölvívó edzéssel átformálod magad tudásban és mentálisan.

vagy maradsz meghunyászkodó.

2016. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!