Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, hogy 24 évesen kaptam rá...

Gáz, hogy 24 évesen kaptam rá a bulizásra?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam nagy bulizós, inkább a csendesebb baráti öszejöveteleket szerettem mindig. Kb egy fél éve bekerültem a barátom haveri körébe, akik eléggé nagy társasági életet élnek, és rájöttem, hogy nem is olyan rossz a bulizás. Néha jó egy kicsit kiengedni a gőzt, és elengedni magát az embernek. Azóta már külön az én barátaimmal is sokszor voltam bulizni, és eléggé rákaptam a dologra. Néha viszont furcsán érzem magam, hogy én 24 évesen kezdem a bulizást, mikor a legtöbb helyen az áltagéletkor 16-17 év.

Túl öreg vagyok már a bulizáshoz vagy még belefér?


2016. máj. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a nevetséges, hogy túl öreg vagy a bulizáshoz. Én még 46 évesen is elmegyek néha barátokkal.
2016. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen már a koporsóba fekve kéne várnod, hogy bomlásnak indulj :)


Ezt te se gondolod komolyan. Amúgy meg eleve jó elkerülni az olyan gagyi helyeket, ami tele van atomrészeg 17 évesekkel akik összeokádnak mindent stb.

2016. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném h ennyi idősen rmete életet kellene élned, sőt.. :)

Havonta párszor belefér

2016. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy öreg :D Az ismerőseim között is van 30-35 körüli szingli és családos fickó is aki gyakran jár bulizni.


Amúgy én is rühellem az olyan bulikat ahol sok a tizenéves... az ilyen helyeket "gyermekmegőrzőnek" hívom :D

2016. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz 24 évesen bulizni? Az emberek még öreg korukban is szoktak bulizni, csak legfeljebb nem a helyi diszkóban a tinikkel vegyülve, hanem egyéb összejöveteleken a hozzájuk korban összeillőkkel! Nem a bulizással van a gond, hanem azzal, ha valaki ész nélkül csinálja: értsd hetente többször seggrészegre issza magát, se iskolába nem jár, se dolgozni, mert fontosabb neki a pia meg a buli meg a csajok/pasik, mint a normális élet. Na az ilyen emberekkel baj van. De ha csak időnként elmentek a barátaiddal szórakozni, azzal nincs gond! Sőt! Kell a kikapcsolódás mindenkinek!
2016. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyre 20 év alatt nem kéne beengedni se az embereket...múltkor koncerten voltunk és pár tinicsajt úgy megtapostam ugrálás közben, hogy biztos megérezték :D szörnyű volt amit ott levágtak, a pultnál meg félpercenként oda jött egy seprű fejű idióta hogy vegyek neki piát, mert neki nem adják ki, élmény ilyen helyen szórakozni...
2016. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!