Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha 14 évesen még nem...

Gáz ha 14 évesen még nem érzem magam érettnek ahhoz hogy diszkóba meg ilyen helyekre menyjek?

Figyelt kérdés

Inkább a városban lógós,mozizós tipus vagyok. :)

14/l



2016. ápr. 16. 09:18
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
81%
A Metál koncert az jobb.
2016. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Diszkóba szerintem 18 alatt be se nagyon mehetsz, meg egyébként is, 10-kor nyitnak, olyankor már bőven otthon van a helyed, meg ágyban, és aludni. Semmi gáz amúgy ebben, szerintem tök jó. 14 évesen meg még szerintem marhára nem is hiányzik, és valakinek meg utána se, hogy ricsaj legyen, meg bepiált emberek tumultusa, és hogy arról szóljon az éjszaka, és még ezért fizessél is. Jó, mondjuk valaki ott ismerkedik, táncol a másikkal , és akkor kimennek számot cserélni, de hát akinek nem az a világa, az szerintem sokkal jobban jár, ha inkább kihagyja ezeket, főleg 14 évesen még szerintem nincs is keresnivalód arra, mert 1, ugye nem érdekel, 2 meg hogy 18 a korhatár. De itt most a "nem érdekel"-t akartam kihangsúlyozni, azt akartam elsősorban ideírni itten most, a korhatárt azt csak utána jutott eszembe odaírni:) Szóval nem gáz, és én még örülök is neki, hogy vannak értelmes fiatalok, akik nem mennek a tömeg után, hanem azt szeretik csinálni, ami valóban érdekli őket. De nem akarom a diszkósokat se leszólni, mert hát ugye ők is, mindenki csinálja, amit szeret, ozt akkor jól van, csak ha nem árt vele senki másnak, akkor ne szólja le senki, ha "különc" hobbija van v valami:)
2016. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne gáz:) Én 15 vagyok,de még én se voltam a köznapi értelemben használt diszkóban:) Persze nagyon jó érzés zenére táncolni a barátokkal,de ivós helyre semmikép:D Majd eljön az is;)
2016. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom 0%-ban hasznos, innen tudni, hogy az igazságot írtam le. ;) Az emberek azt nem szeretik. :)
2016. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bár szerintem sem való még a 14 éves korosztály diszkóba 😂😂
2016. ápr. 16. 10:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Ha soha életedben nem mennél diszkóba, az se lenne gáz. NE birka legyél, hanem egyéniség! A gáz az, amikor valaki csak azért csinál valamit, mert mások is úgy tesznek.

2016. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hova tűnt a kommentem? Jólvan, akkor még egyszer!


Nagyon jól teszed. Én is utálom az ilyen helyeket, soha nem is voltam és soha nem is fogok menni. Sokkal jobb barátokkal a városban vadulni, vagy egy jó filmet megnézni moziban. Ennyi. Úgyhogy nagyon jól teszed. :)

2016. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Szerintem ennyi idősen nem is kell ilyen helyekre menni. Én is csak 15 vagyok, de még sosem voltam diszkóban és valahogy nem is szeretnék...Jobb,nem a többiek után menni. :)
2016. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az hogy sosem akarok majd diszkózni hanem majd olyan 16 éves koromban
2016. ápr. 16. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Megóvod magad egy csomó rossz élménytől, mert ha nem vagy olyan típus, akkor nem élveznéd a diszkót. Aztán ha később akarsz, akkor majd mész, nem kell semmit erőltetni.
2016. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!