Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket meddig engedtek el a...

Titeket meddig engedtek el a szüleid 15-16 évesen?

Figyelt kérdés
Hányra kellett hazajönnötök?
2016. márc. 25. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Legfeljebb vacsora időig maradhattam.
2016. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Akarmeddig. Nem kellett adott idore hazajarnom. Ha sokkal kesobb mentem, mint eredetileg terveztem, akkor telefonaltam anyukamnak, hogy ne varjon hiaba.
2016. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
nem kellett időre Hazamennem, csak meg kellett mondani, hol leszek, kikkel, meg kb. mikor és hogyan jövök Haza.
2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Bármeddig. Tudták rólam, hogy nem vagyok bajkeverő, nem teszek olyat amit nem kéne, és a baráti társaságomat is megválogatom, összefogunk ha valami gáz van. Néhány havert személyesen is ismertek. Annyi volt a kikötés hogy figyeljünk egymásra, szóljak hogy kb. mikor érek haza, és telefonáljak ha gáz van.
2016. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Sötétedés előtt
2016. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha másnap suli volt akkor 21-re legkésőbb otthon kellett lennem, hétvégén meg előre szóltam hogy hol leszek, ha tudtam mondtam egy kb. időpontot mikorra megyek haza. Ha nem tudtam akkor párszor felhívtak este, hogy akkor kb. mikorra vagyok várható, meg hogy hogyan megyek haza vagy esetleg rokonoknál/barátoknál alszok-e. De mondjuk annyira sokat nem járkáltam el 15-16 évesen este bulizni, szóval nem volt gond belőle ha néha hajnali 3 körül értem haza. :)
2016. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Este 10 óráig kellett (volna) hazamenni.
2016. márc. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16 évesen reggel 7 körül értem haza discoból.

Rendes vagyok, jól tanultam, alig jártam el, szóval a szülők unszoltak hogy menjek már.

Osztálytársakk, az ottani discoba mentünk és barátnőmnél aludtam, legelső busszal haza.

Adott, megbeszélt időkben telefon haza.

2016. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És persze megbeszélt szabályok szerint.

8# vagyok, most 25n

2016. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt határidő, csak haza kellett telefonálni, hogy hol vagyok és meddig maradok. Ha valami miatt nem tudtam hazamenni, akkor ott aludtam a barátoknál. Ha később mentem, mint a megígért, akkor szintén hazaszóltam telefonon, hogy ne aggódjatok, csak később megyek, mert lekéstem a buszt vagy akármi.
2016. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!