Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért nehéz nekem...

Szerintetek miért nehéz nekem 36 évesen baráti kapcsolatot kialakítanom?

Figyelt kérdés
7 éve költöztem faluba városból az akkori élettársam után ,akivel december óta külön vagyok.Van két lányom az egyik az apjánál.Ezen a településen nem sikerül bizalmast találnom.Igaz nem tudom megszokni sem a falu sajátosságait pl:mindenki ismer mindenkit,és sértve érzem az intim szférámat.A munkahelyemen kolléga kapcsolatot ki tudok alakítani,de összebarátkozni ott sem tudok,ami még lehet nem baj.Gyermekkoromból megvannak a kapcsolatok a szülővárosomban,de új kapcsolatot nem tudok kialakítani.Igaz nehezen barátkozó,és távolságtartó ,kicsit gátlásos hölgy vagyok.

2016. febr. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy milyen vagy, akkor miért csodálkozol azon, hogy olyan vagy. Nem mindenkinek van egyforma igénye az emberi kapcsolatokra, kinek kevesebb, kinek több. Vannak, akik bárkivel, bármilyen helyzetben képesek kívülről barátinak tekinthető kapcsolatban kerülni, míg mások sokkal távolságtartóbbak. Ez utóbbiak kapcsolatai azonban többnyire mélyebbek.
2016. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkozni többnyire tizenéves korban a legegyszerűbb, mert utána az embernek általában már kialakul egy fix baráti köre, amibe már nem igazán kíván új arcokat. Kivéve persze, ha az illető tizenévesen nem igazán tudott barátkozni senkivel és utólag próbálja bepótolni az elmaradást.

De persze ez csak az én véleményem.

2016. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!