Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos egyetem mellett a bulizás?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm gúnyosan kérdezte tőlem, de azért eljárok bulizni ? Nagyon rá van pörögve a bulizásra, jövőre is azért jelentkezik egyetemre,nehogy kimaradjon ez az egyetmi légkör éltéből,véletlenül se azért,hogy minél jobb állása legyen, azt konkrétan lesza.rja.

ÉN vagyok furán össze rakva,hogy nekem jelenleg nem hiányzik a bulizás?

Tény most nincs annyira baráti társaságom, de azért jóban vagyok egy néhány emberrel akikkel el tudok járni iszogatni. De ez se sűrűn.

Azt látom ,sok ember úgy áll hozzá,hogy csak most lehet bulinzni,szórakozni a húszas évei elején. És utána megáll az élet .. most kell kiélnie magát az embernek, minden héten mással lefeküdni, lerészegedni.

Pl azért se hiányzik az,hogy elmenjek egy táncolós helyre,mert ott egyből a csajozás,pasizás megy.

Nekem meg van egy több éves párkapcsolatom, amit nem dobnék el ,csak egy buli miatt.


Szóval azt látom,hogy picit lenéznek az emberek,ha megtudják valakiről, hogy nem bulizós típus.

Pedig nem olyan unalmas az életem, tanulás mellett a többi szabadidőmben inkább elmegyek dolgozni, hétvégente pedig a barátommal töltöm az időt, vagy pedig valami kis családi összejövetel a program.


Azt látom sokakon,hogy görcsösen akarnak résztvenni ezeken a bulikon, nehogy kimaradjanak valamiből.



2016. máj. 31. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan nem szerettem soha bulizni, de azért volt olyan időszakom, amikor heti egyszer legalább lementem a helyi szórakozóhelyre lányokat nézegetni és lerészegedni a haverokkal.


Nem azt mondom, hogy fontos, de így jó érzés visszagondolni arra, hogy milyen jól éreztem akkoriban magam. Aztán persze jött a munka világa és ennyi volt a szórakozás.


Szeretsz a szabadidődben dolgozni? Hát, én meg ezt nem tudtam soha megérteni. Dolgozni ráérsz majd ha végeztél, életed végéig... Nem értem, hogy fiatal korukban ha nem muszáj akkor miért dolgoznak az emberek...

2016. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindeni élje úgy az életét, ahogy neki jó. Ha neked nem hiányzik a bulizás, akkor nem mindegy, más mit gondol?


Bulizni én se nagyon jártam, valahogy a diszkó nem az én világom, de fesztiválra, koncertre járni, haverokkal kocsmázni imádtam. Nekem szükségem volt a társasági életre, és annak ellenére, hogy fontos volt az is, hogy jól teljesítsek a suliban, mindig kellett időt szakítanom a szociális életemre is, mert az töltött fel:)

2016. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Egyébként az biztos, hogy később nem lesz az embernek annyi ideje a bulizásra, mint az egyetem alatt. Ott el lehet lógni az órákat, be lehet hulla másnaposan menni előadásra, de munkahelyen ezt már nem csinálod/csinálhatod meg.
2016. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy régen volt, de nekem nem hiányzott a bulizás.
2016. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos a bulizás. Egyetemre járok, másodéves vagyok, de bulizni egyszer sem voltam ezen elmúlt két év alatt. Egyszerűen nem az én világom. Sokan vannak még így szerintem. :-)
2016. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!