Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itt a jó idő, előkerültek a...

Itt a jó idő, előkerültek a pántos felsők. Mindenki tetoválva van?

Figyelt kérdés

Ma is láttam egy kb. 16 éves lányt, mindkét karja sok apró igénytelenséggel televarrva. De már csúnyán kopottak is voltak(!) Semmi bajom sincs azzal,ha valaki egy számára fontos,sokat jelentő igényes motívumot magára tetováltat. Az még szép is lehet.

De egy kék masnival átkötött muffin egy lány vállán,vagy valaki minden ujjára 1-1 csillagot varrat,az már elég gáz.( Ejj de egyedi vagy komám,sok eszed van!) 😄 És akik Hello Kitty-t tetováltattak,azok mit csinálnak vele,ha mostmár Minnie egér a divat? 😄


2016. jún. 1. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha nekik az tetszik, akkor ki vagyok én, hogy ítélkezzek?

Nemdenem?:D

2016. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

:-)

Én azt enm értem, hogy miért kell elcsúfítani a szép bőrüket, szerintem nincs szebb, mint egy tiszta, szép bőr.

2016. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki, csak sokan.


A strand ebből a szempontból még rosszabb. Istenem...annyi szar ótvar tetkót amennyit ott látok. Némelyik nagyon ciki.


Kedvencem az volt, mikor a csaj oldala volt kivarrva végig valamivel, de gondolom azóta elhízott mert a fele nem is látszott rendesen, mert rálógott a hájas bőre. És még nem is volt öreg! Böááá

2016. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem tetszenek a tetoválások, de engem nem érdekel/zavar mi van máson. Ha nekik tetszik, örülök, legalább nem nekem kell hordanom. Komolyan nem értem másokat miért zavar ennyire más mit hord, milyen a haja, milyen tetoválása van.
2016. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, ha valaki direkt szarul néz ki.


Mindenkinek joga van úgy kinézni ahogy akar, de nekem meg jogom van kijelenteni, hogy szerintem szarul néz ki.


Amúgy meg semmi jelentősége nincs valóban, én mit gondolok mások tetoválásáról, de ez meg csak egy beszélgetés. Locsi fecsi.

2016. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki azt csinál magával amit akar. Tőlem azt varrat, köttet magára amit akar. Az viszont az én döntésem, hogy varrott nővel nem kezdek kapcsolatot. Max, 1 éjszakásra elfogadhatók számomra.
2016. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen egy egyed az ellentáborból.

Nevelőapám keze által begyűjtött gyerekkori sebhelyeket tetováltattam ki, számomra fontos szimbólumokkal (szinte az egész hátam és a karom, szóval nyáron én is szép ünnepi látványosság vagyok).

Tisztában vagyok vele, hogy nem az én esetemről beszélsz, kérdező, csak gondoltam, leírom, mert ez egy beszélgetés, mint nagyon okosan mondta valaki előttem. Mint ahogy azt is, hogy mindenki nézzen ki, ahogy akar, és mondja ki, amit akar. Mondjuk őszintén megvallva a te véleményed az, ami a hozzám hasonlónak a legkevésbé fáj, úgyhogy mindenki boldog, nem? :) Peace!

2016. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: a tiéd teljesen más 😊
2016. jún. 1. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Instant IQ teszt... mi ezzel a baj?
2016. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tetoválva. :) Pedig még pántos felsőt is hordok néha. :D


De mint sokan előttem megénekelték, hogy ki merre hány méter, és bár lehet 7-es válaszoló megkövez érte (no offense), de szerintem, függetlenül attól, hogy valaki milyen tetoválást csináltat magára, és akármennyire is az ő teste, indíték, stb, azért mégiscsak egy jól észrevehető dologról beszélünk. Tehát akármennyire is személyes, avagy nem személyes a dolog, valamennyire mégis csak szól a külvilágnak.


Én úgy vélem, ha már valaki tetováltat magára (és oké ő teste, stb stb stb) akkor olyat csináltasson, ami dob az ő személyes megjelenésén. Én láttam már olyan tetoválást, ami tökéletesen passzolt viselőjéhez, mint kvázi egy ékszer. És láttam, ahogy már az előttem válaszolók is, sok ellenpéldát is.


Tehát amikor az mondjuk hogy ebben a történetben (ugye beszélgetünk :) ) melyik pólusnak van inkább igaza (a válasz egyiknek sem) és véleményt formálunk emberekről a tetoválásuk alapján, akkor akármennyire is személyes a dolog, valamiért, főleg ha olyan helyen van, akkor az összképet nézzünk, ha még ki is van téve a külvilágnak, akkor meg úgy ahogy, de szól neki is nem?

2016. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!