Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik alakformáló body...

Melyik alakformáló body kényelmesebb, a széles vagy vékony pántos? Ti milyet szerettek hordani és milyen ruha alá?

Figyelt kérdés
Még nem volt ilyenem de szeretnék. Az osztálytársnőm ajánlotta aki hasonló testalkatú mint én. Tehát nem vagyok vékony 85-90c :-( Nem tudom hogy hordható egész nap, vagy kényelmetlen, bevág?
2016. jan. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Link nélkül senki nem fogja tudni mire gondolsz. Ezekből az alakformáló cuccokból van millióféle.
2016. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a melltartópántra gondolsz, hogy széles-e akkor az a kényelmesebb

viszont egész nap nem ajánlott hordani, mert elszoríthat

pl régi időkben sok volt a fűző miatti ájulás

2016. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem fűzőre gondoltam, az borzasztó lehet. Hanem erre:


[link]

2016. jan. 26. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen vállalhatóak így télen. Kivéve ha az átlagosnál hosszabb a felsőtested, akkor alul lehet hogy bevág. Lehet kapni olyat ami csak trikó és melltartó fölött lehet viselni, annál ilyen probléma nincs. Pl

[link]

Talán az utolsó képen látszik hogy bár ugyanabból a szálból, egyben készül az egész, az eltérő hurkolásminta miatt a hasi rész kevésbé nyúlik, a mell és a legalja jobban. De ha láttál Ahh Bra jellegű topot, az is ugyanez a technológia.

Nekem ez a fajta alakformáló jött be legjobban.

2016. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosabban ezt szeretném megrendelni:


[link]

2016. jan. 26. 19:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jajj, elfelejtettem írni, hogy a lycra-ra érzékeny vagyok. Bevörösödik a bőröm és viszket. Ezért probálok olyan műszál-pamut, vagy csak amiben 5% van és hasi része betétes.
2016. jan. 26. 19:49
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma érkezett és nagyon jó!!!

Baromi drága volt, de nagyon megérte, kényelmes és alig érzem magamon és tényleg karcsúsít.

2016. jan. 29. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!