Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellű sorstársaim! Hol...

Kismellű sorstársaim! Hol vehetnék testszínű, pánt nélküli (vagyis cserélhető pántos) melltartót 80A-s (de nagyon kicsi A. ) méretben? A Tchibo-s 80A-s nagy lett.

Figyelt kérdés

Eddig csak a H&M-ben láttam bármilyen 80A-s melltartót, de abból is egyre kevesebb van. Persze jó drágán biztosan kapnák valahol, de nem futja egy 6-8 vagy annál több ezres melltartóra.


Előre is köszönöm mindenkinek! 18L



2015. ápr. 15. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én a New Yorkerben néznék körül, ott max b-ig van asszem számozás, szval tuti hogy van a-s is.
2015. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Women's Secretben van. Azt viszont nem tudom mennyiért, mert sosem nézem az árakat. De nézz utána mert nagyon jó minőség és nekem is nagyon kicsi a mellem, máshol nem találtam rá valót.
2015. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Intimissimiben is érdemes nézelődni. Ugyan valóban drága, viszont fel tudod próbálni előtte, tehát biztos nem veszel meg olyat, ami nem jó. Ráadásul a jobb minőségű melltartók nagyon sokáig bírják :)
2015. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


New Yorkerben sajnos csak 75A-s és 80B-s van (meg persze nagyobb..) De nekem pont a 80A kéne, ami nincs. :/


A másik kettő kicsit drága. :/ De ha sehol sem találok megfelelőt akkor ellátogatok ezekbe. :)

2015. ápr. 15. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Tezenis-ben. Hátha talalsz méretednek megfelelőt! :)
2015. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tezenisben sajnos nem igazán van A-s méret :/ De köszi! :)
2015. ápr. 16. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is A-s a mellem, és csak a tezenises melltartók nem állnak el. Igaz nekem 75-ösöm van, de biztos van nagyobb is. Vagy érdemes beruházni 1-2db drágább melltartóba pl a Triumphból. Ott már biztosan találnál.
2015. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet tényleg egy drágábbat veszek.. :)
2015. ápr. 17. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!:) pont ma vettunk melltartot a tezenisbe a 75As mellemre.A melltartora viszont 75B van irva.iszonyatosan szar a szamozas,szoval ami ugy szemre jonak latszik,azt probald fel ne hidd el ami ra van irva.:) lattam pantnelkuli testszinuket is.az aruk sem veszes.nem triumph minoseg ,de a tescosnal sokkal jobb.:)remelem segitettem
2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor amint meggyógyultam és nem lesz vasárnap sem, ellátogatok oda. :D
2015. ápr. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!