Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimikezdő tippek? Nagyon fontos.

Gimikezdő tippek? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Felvettek egy nyelvi gimibe, és már nagyon-nagyon várom, szeretnék már ráhangolódni, viszont nagyon félek az új osztályomtól. Rengeteg lány van, csak pár fiú lesz. Velem jön az osztályba ugyan a legjobb barátnőm, de szeretném, ha mindenkivel jóban lennék. Érdekel, hogy hogyan kelthetném fel a fiúk érdeklődését? Hogyan szerettethetem meg magam bárkivel majd?

Nem megy ez a társasági élet, nem mondom hogy visszahúzódó vagyok, de nem is a legmenőbb lány. Viszont most szeretném újrakezdeni. :)

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, meg 'adjam magam", de ezen belül még mik vannak? Annyira félek...



2016. jún. 5. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

:)

Az év elején vállaj olyan dolgokat, házi feladatokat, esetleg bemutatókat, amiket az osztályodban, osztályod előtt fogsz bemutatni. Csinálj, és mindig vállalj valamit, ha szeretsz az osztályközösségért csinálni valamit, amit más nem, így mindenki meg fogja tanulni a neved.

Menj el minden közös programra, kirándulásra, stb.

Próbálj meg mindenkivel kedves lenni, ha pl nem vagy jó valamilyen tantárgyba, akkor kérd segítségét annak, aki nagyon jó belőle, cserébe te is segítsd őt, ha esetleg szükséges.

Nem kell színészkedned ahhoz, hogy vslski rád figyeljen, egyszerűen legyél jókedvű, kerüld a konfliktusokat ha lehet, érezd jól magad a bőrödbe, légy aktív órákon, jelentkezz, elmondhatsz szünetekbe egy pár jó viccet, hogy felfigyeljenek rád.

Remélem segítettem:)

2016. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, igazából, ha nem viselkedsz elutasítóan, akkor még csendesként is jóban lehetsz a többiekkel.

Én is nagyon féltem, mert naponta 5 szót, ha szólok társaságban, és mégis összehaverkodtam (majdnem) mindenkivel.

16/F

2016. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki*
2016. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek most jól jöttek. :) Ment a zöld pacsi.
2016. jún. 5. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont most végzek és pont nyelvi gimiben jártam és a legjobb barátnőmmel mentem. Hát nyugi ismerni fognak mert nálunk pl facebookon egymást mindenki megkereste. Az év elején minden órán be kell majd mutatkoznod a szünetben ne csak a barátnőddel beszélges hanem menj oda másokhoz és kérdez tőle alap dolgokat. Köszönj mindig mindenkinek. A fiúk figyelmét max mini szoknyában hivhatod fel magadra a figyelmet. Légy segìtőkész de ne vidd túlzásba mert majd megbánod. Fogják kérni a házidat lehet és ilyenkor add oda nekik XD kirándulás meg gimiben lassan felér egy főiskolai bulival . Menj másokkal együtt haza ( ha valaki pont arra megy ahová te is). Nálunk egy fajta csoportosulás lett a vége. Mindenkinek meg volt a maga baráti köre . Mindenkivel tuti nem leszel jóba ezt felejtsd el. De nem is baj mert te se fogsz kedvelni mindenkit. De az biztos barátaid is lesznek . Ne aggódj :)
2016. jún. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nyelvis voltam, volt egy lány aki olyan amilyen te akarsz lenni.

A fiúkat nagyon könnyű "elcsábítani", elég ha mosolyogsz rájuk, nevetsz, fizikailag közel vagy hozzájuk.

Az osztálytársaimat simán elkábítja.

Csak legyél mindenkivel kedves, dicsérj ok nélkül...

"Szia Anna, nagyon cuki a ruhád! :) ^^"

Szerintem neked is működni fog ez.

16/F

2016. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, milyen az osztály, így évek után?:D
2020. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!