Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen megszólalásra mit...

Egy ilyen megszólalásra mit lehetne reagálni? Lehet, hogy tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Ültünk az orvosi rendelőben a kisfiammal, amikor jött egy beteg néni mankóval. Mivel nem volt ülőhely, a kisfiamat az ölembe ültettem. De így se fért el a néni, így én felálltam és átadtam a helyem. Erre megszólalt egy középkorú nő, hogy szégyellhetik magukat egyesek, mert hogy sajnáltatva magukat és felállítanak egy terhes nőt. Amikor megszólaltam, hogy akkor miért nem adja át ő a helyét nekem, elkezdett velem veszekedni, hogy milyen egy bunkó vagyok, meg hogy mit képzelek én magamról, hogy csak úgy átadja a helyét nekem. Erre már nem tudtam mit reagálni, így nem szóltam semmit, de szívem szerint leordítottam volna. Ezért a megjegyzésemért én most nem érzem magam bunkónak, meg ő is megtehette volna, hogy átadja a helyét, ha annyira zavarja az ilyen dolog.

2016. jún. 10. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Igazad van, a nő bunkó volt. Ha ő nem állt fel és nem adta át a helyét, nem szólhat be senkinek aki szintén nem tette meg. Ne is törődj vele, nem éri meg ezen morfondírozni. Te illedelmes voltál.
2016. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. jún. 10. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem voltál bunkó. Az a nő nem tűnik valami normálisnak..
2016. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Onmagad ertekrendje szerint cselekedtel, ezt tettem volna en is.

Mar az elso megjegyzeset sem kellett volna megejtenie.

2016. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekedtél. Nagy önuralomra vall, hogy nem ordítottad le a fejét.
2016. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!