Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezen a nyáron mehetnék dolgozn...

Ezen a nyáron mehetnék dolgozni és jól jönne a pénz, de nem merek elmenni dolgozni, mi a megoldás erre? (21F)

Figyelt kérdés

Meg soha nem dolgoztam diákmunkát. Többek között azért mert nem merek emberek közé menni, és úgy érzem az adott feladatot egyszerűen nem tudnám elvégezni. Félek a kudarctól, attól hogy nem tudom elvégezni a munkát. Illetve félek attól hogy pl meg kellene kérdezni, hogy ezt meg azt hogy kell csinálni.


Segítsetek, mi a megoldás erre? Ha esetleg valaki hasonló cipőben jár/járt neki mi segített?


Köszönöm SEGÍTŐ válaszaitokat! :)



2016. jún. 13. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tervezni fogsz valszeg, valami egyszerű munkát adnak. Azt meg 8 általánossal is el tudod végezni. Feltételezzük, te azon a szinten már túl vagy.


Hidd el, ami nehézség lehet benne max az, hogy nincs egy adott mozdulatsorban rutinod vagy ilyesmi. De 2-3 alkalom után az is lesz. Ezek a melók pont így vannak kitalálva, hogy ne gondolkozz csak csináld és kész. Nem kell félni ettől.

2016. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 évet dolgoztam diákként gyorsétteremben, hasonlóan voltam mint te baromira zavarban voltam. De rávettem magam mert meg kellett élni valamiből. Mint mondták ezeknél a munkáknál maga a munkafolyamat nem igényel szakértelmet, egyszerűen rutint amibe bele lehet jönni. Ugyanakkor a munkakörülmények miatt ez gyakran mégsem ilyen egyszerű. Most nem akarom felsorolni mert elveszem a kedved :D

Számíts rá hogy első hetek, hónapok nem biztos poztív élményként kerülnek a naplódba. Az utána lévők sem, de majd feltalálod magad hogyan lehet a sz-rban a lehető legjobban érezni magad. Az eleje kellemetlen, béna vagy, nem értesz semmit, csesztetnek. De kitartónak kell lenni ennyi, erre mást nem lehet mondani. Ha tényleg akarod meg igyekszel nem lesz gond. Vesd bele magad.

2016. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!