Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a rendelt termék nem...

Ha a rendelt termék nem érkezik meg, mi a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
eBay-en rendeltem Kínából egy eladótól két pólót, a szállítási idő is már rég lejárt, de azóta se jött meg egyik sem. Már rengetegszer rendeltem az oldalról, de eddig mindig mindenkitől megkaptam mindent. Akitől ezt vettem, már 100 ezer eladása volt, és 98,1%-ban pozitív a visszajelzése. Ilyenkor mi a jobb, visszakérni a pénzt vagy újra postáztatni? Ha most nem kaptam meg a két csomag közül egyiket sem, mi a garancia, hogy a következőnél megjön?

2016. máj. 11. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ilyen eset volt, mindkétszer visszakértem a pénzt, majd vártam egy kis ideig, hátha mégis megjön a csomag. Miután valóban nem érkezett meg, a visszakapott pénzből megvettem mástól.
2016. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!