Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mekkora büntetesre...

Szerintetek mekkora büntetesre számíthatok?

Figyelt kérdés

Az van hogy én és egyik osztálytarsam játszottunk a szünetben es az volt hogy mekkorát tudok ütni mondta nekem ,hogy üssek a tenyerébe és beleis ütötzem (nem nagyot)

Majd mondta hogy üssek nagyobbat és en megütöttem a tenyerén és fájt neki másnap úgy jött iskolába hogy bevolt kötve a keze és harmadil nap nemjött suliba és orvosnal volt tiszta nagy kék folt van a tenyerén beszélt velem az osztalyfőnök ès vele is fog majd akit megütöttem az aztmondta hogy nefeljek mert ő majd kimagyarázza és mellettem all szerintetek mekkora büntetesre számíthatok??

(Nemakartam megütni nagyon de ő bíztatott és megakartam neki mutatni az erőmet :( ...)


2016. jún. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Na várj. A tenyerét ütötted? A tenyerét?

Mi van, kalapáccsal ütötted vagy csákánnyal? Vagy volt valami ilyen mögötte?

Haver te nagyon erős lehetsz ha képes vagy két ütéssel valakinek a tenyerét így hazavágni. Mi edzésen rúgások gyakorlására szoktuk kitartani a tenyerünket. Ha nagyon béna vagy akkor eltörik bele egy ujjad, de ilyen amit leírtál nincs.

Haverod be akar húzni a szarba. Lehet hogy olyan a keze, de hogy azt nem a te ütésedtől szedte össze az tuti.

Ha meg tegyük fel mégis a te ütésed okozta és olyan gyenge hogy így járt akkor meg is érdemli, pláne ha ő akarta...

2016. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 botütés, meg egy csekk a zsaruktól gyorshajtásért
2016. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam egyik barátnőm nekem vágta a hintát és baleseti lett de nem haragudott senki nem lett belőle semmi.

Egyszer meg én szilveszterkor egy másik barátnőm karját törtem el mert baromkodtunk kb mint ahogy ti. Eltört a karja az én hibámból de nem lett ebből sem komoly baj. Ez megesik XD

2016. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak élek hogy valamiféle büntetest kapok mert mar voltak problémáim ....
2016. jún. 16. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!