Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rapper vagy Rocker?

Rapper vagy Rocker?

Figyelt kérdés

Kit fogadjatok el jobban ?

Melyikről mi a véleményetek ?

(Kiváncsiság)



2016. jún. 22. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hollywood Undead :D parancsolj. Megfér a kettő egymás mellett. A rock mély mondanivalója a rapp laza életszemléletével. Sőt néha még ki is egészíti egymást. Mindkettő egy világnézet, mindkettő egy életfelfogás. Én őszintén szólva egyiket sem ítélem el, csupán a gyermeki kíváncsiság van bennem, hogy megismerjem, megvizsgáljam amit a világról gondolnak.
2016. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mind a két stílus kitermelt már elképesztően mély, tartalmas, igényes, színvonalas előadókat, zenéket. Én mindkét irányzatért el tudom rajongani magam, soha nem merült fel az a dilemma, hogy válasszak közülük. Elmondom miért: szerintem minden művészeti alkotás forma és tartalom együttese. A zene a forma, a szöveg a tartalom. A tartalom tekintetében végtelenek a lehetőségek. A kortárs költészet ma már nem a könyvespolcokról zúdul az emberre, hanem legtöbbször ezekből a remek dalszövegekből.

Legyen az lényegre törő, egyszerű, de mélységes és rétegelt, mint általában a jó rockzene, vagy szerteágazó, játékos, de mégis tűhegyes és célra törő, mint a jó rap, ott van bennük a potencia egy teljes világnézet, gondolatmenet átütésére.

A formát vizsgáljuk, végül arra jutunk, hogy ízlésekről csak pofozkodni lehet. Mindenkit más forma ragad meg... Slash félelmetes technikája, vagy a Sound providers kellemesen monoton, ringató jazzes dallamai egyaránt zseniálisak! Ki tudja, hány a/4-es lapot lehetne teleírni ezekkel a zenei géniuszokkal, bármely oldalt vizsgáljuk is meg :D

Én ezért azt mondom, előre Rockerek és Rapperek, és minden igényes zenét szerető ember! :) Peace!

2016. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a rapet, de vannak barátaim, akik szeretik. Nyilván, akivel hasonló az érdeklődési körünk, ergo ha pl mindketten a rockot szeretjük, jobban kijövünk, ez természetes. De nem ítélek el senkit, ha valaki rapet hallgat, egyszerűen nem zavar. Csak nekem ne kelljen hallgatmom.
2016. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*hallgatnom
2016. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1-esnél és a 12-esnél a pont. ;)


Üdv ,egy rapper.

2016. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőt elfogadom, inkább azokat nem fogadom el, akik a pop fost hallgatják körülöttem a recsegős hangfalukon...

Persze "mindenkinek más az ízlése" "ne sz...rozd mások ízlését", de ha én hallgatok nemzeti rockot, vagy metált, akkor úgy néznek rám, mint egy szellemre :D ízléstelen birka emberek :P Mindhalálig Rock 'n' Roll!

2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!