Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok normálisan...

Oihp kérdése:

Miért nem tudok normálisan viselkedni az emberekkel?

Figyelt kérdés
Szerintem csak őszinte vagyok, mindenkivel. De mások mégis bunkónak tartanak, pedig nem akarom megbántani őket... Mit kéne kezdenem magammal?
2016. jún. 22. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sokszor, de én élvezem.
2016. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy arrogáns pöts vagy azért
2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet túl nyersen fejezed ki magad,az igazat finoman is meg lehet mondani (ahogy én teszem). Még ha bosszant is valaki vagy bármi a gond,azt is el lehet magyarázni körülményesen úgy megfogalmazva,hogy az ne támadó legyen.
2016. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:

Mert a másságod miatt többnek érzed magad, mondom én hogy nem bírtok magatokkal...


Csak egy jó tanács, kezdj el bűntudatmentesen élni.

2016. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az őszinteség nem lenne baj,csak gondolkozz el az alábbiakon:

Biztos,hogy nincs benned felsőbbrendűségi érzés,biztos,hogy nem lehet egy kicsit változtatni a modorodon?

Mert könnyen lehet,hogy az "őszinteség" mögött van egy jó adag pökhendi lustaság is.Nekem van egy kollégám,ő azzal magyarázta az arrogáns stílusát,hogy nem jópofizós fajta.Aztán mikor elmagyaráztam neki,hogy fordított esetben,hogy esne neki ha én viselkednék így vele,akkor végre elgondolkozott,és szerencsére visszavett a stílusból.És ehhez nem az őszinteségét kellett elhagyni.

Mondjuk a te esetedet nem ismerem,nem ítélkezni akarok.Milyen szituk szoktak lenni amúgy?

2016. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélj ésszerűtlen emberekkel.
2016. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és én is élvezem. Nincs kedvem színjátszani hogy ne bántsak meg mást, ha nem viseli el hogy kimondom azt amit gondolok akkor így járt.
2016. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem a másságom miatt van -.- Miért kell mindenbe belelátni ezt? Amúgy lehet, hogy nagyon minimális, talán esetleg nagyképű vagyok, de csak nagyon talán...
2016. jún. 25. 01:35
 9/9 Blade Bone ***** válasza:

Hát jól van, ha azt mondod nem így van, akkor nem így van. Dee ha tényleg nagyképű vagy, még ha kicsit is ezt sokan észreveszik a testbeszédedből, vagy egy-egy elejtett szavadból.

Próbálj kicsit alkalmazkodóbb lenni, figyelni a másik emberre és hasonló ritmusra kapcsolni, hogy könnyebben megértsétek egymást.

2016. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!