Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt láthatja rajtam a pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt láthatja rajtam a pasi, ha beindultam tőle, akkor is, ha igyekszem normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is êrdekel
2016. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván láthatja. Ez az ösztön szinten benne van az emberben. Az emberi viselkedés túlnyomó része abból áll, hogy tudatalatti jeleket adni a párzási szándékról, a másik fele pedig tudatalatt ösztönösen venni ezeket a jeleket a másiktól.
2016. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vannak apró mimikák amit kiszúrhat
2016. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól ismer akkor igen. Pontosan egy pillanattal tovább nézel mélyen a szemébe, végigméred és ott is megállapodik a szemed,többször megérinted, a szemed mosolygóssá válik, amit igyekszel leplezni és pont ezért egy kicsit zavarban is vagy, illetve vibrálsz legalábbis az én párom ilyen lesz, ha
2016. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor még úgy sem veszem észre ha egyáltalán nem próbálják elrejteni :D
2016. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös legalább őszinte :) vendégem vagy egy képzeletbeli sörre :D
2016. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem veszi az egyértelmű jeleket sem. Egy tapasztaltabb előtt viszont hiába rejtegeted.. látni(érezni) fogja. ;)
2016. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel...

Tetszik egy pasi, sokszor beindulok, mikor a közelemben van, de nem tudom, hogy milyen tudatalatti jeleket küldök felé... Valaki aki ehhez 'ért' írna privátban?:)

19/l

2016. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem lehet látni, pontosabban érezni.


Ha megjátszod magad, az még jobban észre lehet venni :D

Legalábbis én simán érzem ezeket. Az olyan lányoknál akiknél azt érzem valahol, hogy ez simán szexelne velem, akkor odamegyek ismerkedni. Eddig mindig bejött és egyik sem zavart el.


pl ha elém állítasz 5 egyforma szép lányt, akkor ránézére, mindegyik lány másmilyen érzéseket váltana ki belőlem.

2016. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha figyelsz a levegővételedre akkor nem biztos, hogy észreveszi.

Én azt vettem magamon észre, hogy bármikor amikor beindulok, a levegőket szinte kapkodom.

Szóval ha erre tudsz figyelni akkor nem biztos, hogy lebuksz :)

2016. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!