Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van ugy mint én, hogy...

Más is van ugy mint én, hogy elmúlt már 20 és otthon ül és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Én sajna már 27 vagyok, se munkahely, se iskola, csak otthon ülök és gépelek egész nap, és még a szemetest se viszem le. Szerencsém hogy anyumékkal lakom, mert éhen halnék + szemétdombon élnék... MÁs vki ugyanigy?

2016. jún. 25. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem csinálsz akkor valamit? Nem unalmas egész nap semmit se csinálni?


gépezel egész nap? Mégis mit? játék unalmas lesz egy idő után, új játékokhoz új gép kell amin futnak, illetve drágák.. szóval a letöltés sem megoldás. filmekből rakás sz@rok vannak, amire kár időt pocsékolni.

2016. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hála a jó égnek, hogy én még nem jutottam el idáig, de az unokatesóm is vh úgy van, mint te, aki 24 vagy 25 éves pontosan nem tudom.

Neki van iskolája, de amióta befejezte, volt már vagy 3 munkahelye idáig, és ült pár hetet, ha kibírt, nem tudom.

Szóval, nem csak te vagy úgy. Ő se valami "könnyű eset".

De szerintem el kéne kezdjél valamit az életeddel, mert még nem gondoltál bele abba, hogy mi lesz veled, ha netalán évek múlva szülők nélkül fogsz élni??

2016. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mondjuk gépezést tölthetnéd hasznosabban is.. pl tanulhatnál angolul vagy kereshetnél magadnak állást!
2016. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1-ső: én mindig találok vmi újat, valamint szerveren is játszok, tehát azt lehet sokszor játszani...


2-es: még ebbe nem gondoltam bele de nem is akarok (tudok)


3-as: tanulnák, dolgoznák ha érdekelne. De sajnos nem érdekel semmi sem a gépezésen kívül...

2016. jún. 25. 15:37
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Living the dream, Bro!


Mondjuk én is így élek, de nekem legalább van állásom és egyedül lakom (még), úgyhogy magamra mosok, takarítok.


Csak azt nem értem, miért nem dobtak még ki otthonról? Nem mondják, hogy dolgozni kéne? A TB-t pedig szintén anyuék fizetik?

2016. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok,mint Te.28 vagyok.Se munka,se suli.A "családommal" élek.Haverok dolgoznak-élik az életüket.Sok rossz dolog kellett ahhoz,hogy idáig jussak és az benne a legkevésbé elviselhető,hogy ezekről én nem tehetek.Ahogy mondani szokták; szopóágon vagyok.Néha mondogatják,hogy most már kezdhetnék magammal valamit,de nem veszik észre,hogy ehhez nincsenek meg a feltételek.Annak ellenére is rengeteggel tartoznak nekem(Nem;nem anyagi dolog),hogy eltartanak.Azt hiszik,hogy ők tesznek nekem szívességet.Pedig ha úgy tudnánk élni,mint egy család-vagy bármikor család lettünk volna-,most nem tartanék itt...Nem telik el egyhuzamban 5 óra úgy,hogy ne lenne rám szükség.Így hogyan dolgozzon,vagy hogyan tanuljon az ember?!Mindig a "család",a "család" meg a "család"...Nagyon jó,hogy itthon verhetem a **szomat folyton,de azért nem jár nyugdíj...
2016. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen én is ilyen vagyok 27 éves nem járok emberek közé, csak esetleg boltba vagy elintézni ezt azt.

Itthon azért nem csak gépezek rendet tartok magam körül a kertben is szívesen lefoglalom magam.

úgy érzem ez addig nem is fog változni amíg rá nem leszek kényszerítve

2016. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#4 legtöbb ember nem azért dolgozik, mert érdekli.. sőt a többség utálja a melóhelyét. Azért dolgozik mert muszáj, kell a pénz, hogy előre tudjon lépni.


Tegyük fel 40 éves korodra szüleid meghalnak.. mit fogsz csinálni? 0 munkatapasztalattal.. mehetsz gyárba robotolni 3 műszakba 110e-ért. biztos élvezni fogod.. na meg imádni és szeretni.

2016. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Én is ilyen vagyok csak kicsit fiatalabb, tolunk valami játékot közösen?
2016. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
20%
De utálom az ilyen embereket... Ott a lehetőség, hogy tanuljon, pénzt keressen az ember, de még maga körül sem tart rendet. Én 19 éves nő létemre iskolába járok, heti 40-48 órát dolgozok, és néha be is segítek a takarításban. Bár apukámmal élek és ő fizeti a villanyt, gázt, vizet stb. De minden mást amire nekem szükségem van azt én fizetem és nem is tudnám elképzelni, hogy apukámon élősködjek nem hogy 27 évesen, de még most 19 évesen sem. Az ilyen embereknek mint te, semmi akaratereje, semmi célja, semmi önbizalma, semmi élettapasztalata, semmi szexuális élete nincsen. Szánalmas és felháborító, de komolyan.
2016. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!