Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van ugy mint én, hogy...

Más is van ugy mint én, hogy elmúlt már 20 és otthon ül és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Én sajna már 27 vagyok, se munkahely, se iskola, csak otthon ülök és gépelek egész nap, és még a szemetest se viszem le. Szerencsém hogy anyumékkal lakom, mert éhen halnék + szemétdombon élnék... MÁs vki ugyanigy?

2016. jún. 25. 15:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
hát... pszichológus lehet hogy kéne, de nem lesz belőle semmi, mert ugysem megyek el. Faluban lakom, ahol egyből pletykálnak az emberek mindenfélét, bele se merek gondolni mit gondolnának ha ilyen helyen járnék...
2016. aug. 18. 16:08
 22/24 anonim ***** válasza:
Másik város/falu, új lehetőségek.. próbáld meg. Az, hogy ki mit mondd meg ne érdekeljen mert az, hogy Mariska néni miről pletykál a lócán a kapu előtt nem hoz neked boldogabb,jobb életet.
2016. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen szép megfogalmazás lett az előző hozzászólásom :D Bocsi... reggel van, bevettem a fogalmazásgátlót :D
2016. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%

17-esnek:

1. Ez az éretlen kis cafka júniusban lesz 20 éves, és már most érettebben gondolkodik mint jónéhány tőle jóval idősebb ember. Na de áttérek egyes szám első személybe, hisz amúgy rólam van szó. Az utolsó válaszom óta is kitartóan dolgozom, tanulok, kocsit tartok fenn, háztartást vezetek és saját, önálló döntéseim vannak.

2. "Mi vezetett idáig"? Ehhez nem vezet semmi, hisz senki sem születik úgy, hogy munkája van és önellátó. De ha igazad is lenne abban, hogy ehhez valami vezetett, ez akkor sem helyes. Mást megerőszakolnak, más elveszíti a családját mondjuk egy balesetben, megint más 20 évi börtön után kiszabadul. Legtöbbjük mégis talpraáll, hisz az élet megy tovább. Tehát nincs az az indok, ami miatt elfogadható lenne a kérdező életvitele. Nem mellesleg, ezzel a szüleit is rombolja, nem csak magát.

3. Nem belepofáztam, hanem elmondtam a véleményemet, ahogy te is. De ennyi erővel akkor te is belepofázol az én életembe, és én is kérdezhetném tőled, hogy "mi a f*** közöd van hozzá?".

4. 16, már majdhogynem 17 éves korom óta élek szexuális életet amúgy, de nem baj. Logikátlan buta idióta vagy, így nem is vártam más jellegű választ ;)

2017. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!