Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van ugy mint én, hogy...

Más is van ugy mint én, hogy elmúlt már 20 és otthon ül és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Én sajna már 27 vagyok, se munkahely, se iskola, csak otthon ülök és gépelek egész nap, és még a szemetest se viszem le. Szerencsém hogy anyumékkal lakom, mert éhen halnék + szemétdombon élnék... MÁs vki ugyanigy?

2016. jún. 25. 15:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
utolsó: kösz a sok negatív jelzőt, de vajon mit tehetnék ez ellen? nincs életcélom, megkeseredett, kiégett ember vagyok már most, semmi kedvem se dolgozni, se emberek közé menni...
2016. jún. 26. 20:28
 12/24 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a szüleid támogatnak ebben. Az enyém már régen elküldött volna otthonról, hogy tartsam el magam, ha úgy gondolom, hogy a játékból megélhetek. Ha tisztában vagy vele, hogy másokon élősködsz, ideje lenne lépned valamit ezügyben. Próbálj meg apró lépéseket tenni, mondjuk kezdd a szemetes levivésével. Fel kéne nőnöd, és férfiként viselkedni, nem tiniként. Meg tudod csinálni, csak el kell döntened.
2016. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

32 vagyok. 2 éve kezdtem el külön élni és dolgozni. Addig a kattant depis anyámmal éltem együtt. Abból a közegből ragadott ki a párom. Hál istennek!!! Addig nem dolgoztam. Volt hogy ki se mozdultam.

Most hogy normális életet élek már bánom hogy úgy éltem. Bár az az igazság hogy anyukám mellől nehéz lett volna eljönnöm.

2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. F26
2016. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem élte meg, az nem tudja beleképzelni magát miről is beszél a kérdező.

Igen, van az az életérzés amikor nem akarsz már semmit csinálni, nem akarsz a valós világ része lenni, egyszerűen csak jó megszabadulni és egy olyan helyen/játékban lenni ahol nincs semmi gond, sikereid vannak, illetve ott van az a bizonyos kis restart gomb.


Ebből szerintem csak valamilyen tényleges sikerélmény tud kihúzni, egy cél amit elakarsz érni, vagy valaki akivel szívesen töltöd az időt.

Egy utazás szerintem jót tenne, buszra szállni és elmenni a hegyekbe, egy szépvölgybe, sétálni az erdőben, vízparton, esetleg valamelyik hangulatos kis városban este, pl. Eger nagyon szép.

Valamilyen ismeretlen helyre, az új dolgok mindig egy kis izgalommal töltik el az embert.

Próbáld ki, hátha neked is jót tesz. :)

2016. aug. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A modern kor heroinja. És a szüleid biztosítják a napi adagot. Nekik kéne a fejükre koppintani, hogy nem tudnak az életre felkészíteni. A függők mindenki életét előbb utóbb tönkreteszik maguk körül.
2016. aug. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
10-eske, te nem nő vagy, hanem egy kis éretlen cafka. Azt sem tudod, mi vezetett idáig, de azért belepofázol és szánalmasnak titulálod...ja, és az is undorító, hogy beleszólsz a szexuális életébe. Mi a f*** közöd van hozzá, picinyem? Mondjuk aki 13 évesen kezdte el dugatni magát, attól nem is lehet más jellegű választ várni...
2016. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%

Hű de megsértődtél valamin!

Hogy hogy mi vezetett idáig? Odáig hogy az ember képtelen megemelni a valagát, csak anyukánál ül a gyerekszobájában felnőttként, és napi 18 órában a számítógép előtt ül? Idáig nem kell elmenni, EZ VAN, ha nem csinálsz semmit és ezt a környezeted hagyja. Életösztön legalább lehetne benned, hogy ez így nem lesz jó.

2016. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Srácok... biztos a háttér is közrejátszik, nem cáfolom meg, de azért, hogy ebből kigyere tenni is kell. Nekem sem volt soha jó családi helyzetem, de engem ez hajtott előre, hogy legyen saját életem saját keresettel belepofázás nélkül. Nem könnyű, kemény menet, de ha ügyes vagy menni fog. Az, hogy nem érdekel semmi a virtuális világon kívül, extra rossz. Pszichológus kell vagy egy nagyon jó haver akivel lehet komolyan beszélgetni.
2016. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
4%

"Pszichológus kell vagy egy nagyon jó haver akivel lehet komolyan beszélgetni."


Vagy anyuka kéne, aki bemegy és kikapcsolja a számítógépet, hogy eleget játszottál/rejszoltál. 27 éves vagy, kisfiam.

2016. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!