Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet hogy csak jófej akart...

Lehet hogy csak jófej akart lenni? Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég részt vettem életem első buliján a nővérem és a közös ismerőseink társaságában. Az egyik srác mondta,hogy maradjak már velük és megmondta anyuéknak ,hogy ne aggódjanak ő majd vigyázni fog rám. A srác megkínált pálinkával,de a nővérem meglátta azt ,ezután már a nővérem háta mögött adta a poharakat. Néhány perc múlva a többiek elmentek táncolni ,én és a srác az asztalnál maradtunk. Majd felé fordultam és megkérdeztem tőle hogy:nem azt mondtad ,hogy vígyázni fogsz rám.

Erre a fiú azt mondta hogy ő vigyázz rám ,hiszen senki sem bántott meg semmi ilyesmi. Később mondta,hogy igyak nyugodtan,nem lesz bajom meg ő majd rajtam tartja a szemét. Ezt meg is tette. Szerencsére nem volt semmi baj,de mondta hogy ha valami bajom van,vagy ha rosszul vagyok nyugodtan szóljak neki.

Valamilyen szinten jól esett a közvetlensége,de vajon miért itatott le? (Egyébként a srác nem akart tőlem semmit)

16L



2016. jún. 27. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd később akarni fog.
2016. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Első bulid volt, biztosan tudta ezt, jó fej akart lenni. :)
2016. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nemtudom mért kell komplikálni..

-talán kérdezd meg mit akart ezzel

-simán baráti gesztus

-kiváncsi volt mennyire birod a piát


de ezt honnan tudjam melyik lehet kiscica?

2016. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán csak jó arc akart lenni, első bulid, nem vagy hozzászokva a piához, stb...


De nem kizárt, sőt, szerintem valószínűbb, hogy meg akar dönteni. A naiv lányoknál a "kedves" fiúk célt érnek.

2016. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kizárt hogy,megakart volna fektetni. Egyébként amikor megkérdeztem tőle hogy miért tette ,azt mondta hogy ő egyáltalán nem itatott le.

Jöhetnek még a válaszok..:)

2016. jún. 27. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kizárt? Mert te azt hiszed?
2016. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerinted megakart volna fektetni??

Reszegen😂😂

2016. jún. 27. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a leitatás nem ilyen.


Egyébként nekem a fiú unokatestvéreim voltak ilyenek velem, ők pár évvel idősebbek voltak nálam és mire én odaértem ők már nagyban nyomták a buliipart és segítettek "elindulni" biztonságban. Meg később a társaságban mi is ilyenek voltunk a haverok öccseivel és húgaival. A tesók mindig szülőset játszottak, hogy jaj nem ihat, ne adjunk meg izé, holott annyi idősen már ő is rég nyomta, mi meg úgy voltunk vele, hogy hadd próbálja ki, legalább normális társaságban van, van aki figyeljen rá. A fiataloknak mi is mindig mondtuk, hogy akármi van, szóljanak. Nálunk ez volt a normális, mindig mindenki figyelt a másikra és az újakat is erre nagyon gyorsan megtanítottuk, hogy ez így működik nálunk és mindig számítson ránk.


Őszintén remélem, hogy az én gyerekem is ilyen társaságot fog magának találni, mert az ivást stb. gyakorlatilag elkerülni nem lehet, és nem mindegy milyen környezetben csinálja a tizenéves. Lehet, hogy az anti-alkoholisták megrökönyödnek, de volt olyan nálunk is, hogy valaki annyira csacsira itta magát, hogy elaludt, hányt, figyeltünk, cipeltük, őriztük felváltva stb. én meg lányként soha egyetlen egy alkalommal sem mentem haza egyedül. A taxi akkoriban, főleg felénk még amúgy sem volt divat, meg hát pénz se lett volna rá, vagy ha lett volna is inkább a buliban verem el, de még úgy sem kellett soha egyedül hazamennem, ha a buli legvégéig maradtam, és csak olyanok voltak még ott a fiúk közül, akik az ellenkező irányba laktak. Ha nagy kerülő volt, akkor kettő jött, hogy visszafelé ők se unják magukat, de hazakísértek, hogy biztos ne legyen semmi bajom és minden hátsószándék nélkül.


Nekem anno emlékszem hatalmas sokk is volt, mikor más városba kerültem és akivel jártam, az mondta azt éjjel egykor, hogy akkor szia és majd holnap találkozunk és sarkon fordult én meg gyalogoljak haza magamban. Addig soha ilyen nem fordult elő velem, pedig legtöbbször mégcsak nem is jártam azokkal, akik kísértek. Nagyon jó kis társaságunk volt nekünk, tényleg sajnálom azokat, akiknél nincs meg az ilyen összetartás és egymásra vigyázás.

2016. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem így van, örülj neki... de naiv se legyél. Valljuk be, 16 évesen mindenkinek a szexen jár az esze... főleg ha az illető fiú. A nagy részük főleg kihasználná a helyzetet, miután leitat.
2016. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!