Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó, ha a hajszínem...

Miért jó, ha a hajszínem miatt bántanak folyton? 16/l

Figyelt kérdés
Jó, ez most hülyeség, de engem zavar, hogy osztálytársaim azért cikiznek, mert vörös hajam van (alapból ilyen) valamint szeplős is vagyok. Szóval nem mondanám magamat olyan hű de szépnek sem. Nagyon rosszul esik és most hirtelen nem tudtam honnan kérjek ezügyben tanàcsot, ezért jöttem ide. Alapból nem vagyok az a beszólogatós típus és sosem tudom, mivel vágjak vissa vagy hogyan tudnám megvédeni magam.
2016. júl. 1. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mond meg, hogy a földön mindig az az értékesebb dolog, amiből kevés van.

Vagyis barnából meg szőkéből rengeteg van, na de vörösből, csak te vagy egyedül az osztályban.

:)

2016. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Neked tetszik a hajszíned? Mert szerintem álomszép egy természetes vörös haj:) Az osztálytársaiddal meg ne foglalkozz. Lehet, hogy már szünet végére kinövik.
2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem speciel tetszenek a vörös lányok.

A szeplő nélkül meg nem igazi vörös a vörös.

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Minnél szeplősebb annál teccősebb !!!

Ne foglakozz velük,csak irígyek a szépségedre. A vörös hajú nők gyönyörűek és kívánatosak !! Légy büszke magadra,változtass az önszeméleteden ! Visza nem kell nekik vágni meg beszólni sem,hidd el,sokkal jobban fáj az valakinek,ha úgy csinálsz mintha meg sem hallottad volna. Inkább csak mosolyogj rájuk és kész. Legyél magabiztosabb és egy kicsit lekezelőbb velük szemben !

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
nekem is tetszenek a szeplős vörösek, ne foglalkozz velük. Meg 16 évesen bántani valakit a hajszíne miatt? Omg xDD Miféle suliba jársz te. Mintha ők olyan tökéletesek lennének...
2016. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Általában aki valamiben kilóg a tömegből,azt bántják,különösen a tizenévesek közöt van ez így.

Ne törődj velük,nincs semmi okod arra,hogy kevésnek érezd magad.A természetes vörös hajszín igenis szép,és különleges,és ennek általában velejárója a szeplőség is,amivel szintén nics semmi baj.

Szóval nem kell visszavágnod semmivel,majd abbahagyják,és később majd jobban megbecsülik a saját értékeidet!:)

2016. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Firedoom ***** válasza:
90%
Szeplos es voros? Hol a baj? :O ez inkabb tokeletes :3
2016. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Inessential ***** válasza:

Hajszín miatt piszkálni valakit....milyen osztály/suli ez?


Nincs semmi gond a vörös hajjal.

2016. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mert a kozos ellensegkepnek is van egyfajta osszekovacsolo szerepe, ezert a birkak nagyon szeretik kibegetni maguk kozul azt aki valamiben elter toluk, hogy ezzel is at tudjak erezni hogy ok mennyire jobbak/osszetartobbak/stb....

Speciel nekem gyengeim a voros szeplos holgyek, ha fiatalabb volnek jopar evvel, biztos hogy nagyon nagyon megprobalnek a kedvedben jarni :D

2016. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mindig olyat akartam! Gyönyörű a természetes vörös. Különleges, ahogy a szeplő is. Nekem sajnos csak akkor vörös a hajam, ha úgy süt rá a nap. De a szeplő az meg van! :D

Nem tudom milyen a szemed, de zöld szemmel meg aztán tökéletes!! Legyél rá büszke!

2016. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!