Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak?

Miért bántanak?

Figyelt kérdés
Szóval első középiskolás lettem, általánosban mindenkivel jól kijöttem szinte mindenkit ismertem a felső tagozatból , de itt a középiskolában már az első hét után elkezdtek piszkálni, a haverjaik előtt beégetnek. Nem egy baráti kapcsolatom ment ez miatt tönkre. Kis sovány szarok kötözködnek , de úgy képzelhető el, hogy sokkal testesebb ( izmosabb ) vagyok nála, simán kiüthetném , de azt is mesélték, hogy nem egy gyereket vertek meg már a haverjai, tehát többen támadtak rá arra a személyre miközben ment haza. Volt egy lány aki tetszett, elég jól kijöttünk, de a fülébe jutott pár hazugság rólam és alig akar mostmár visszaköszönni.

2016. ápr. 13. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is: verd meg őket. Én már ezt tartom szánalmasnak, hogy itt nyafognak a fiúk, hogy bántják őket és ümümümü, semennyire nem tudlak sajnálni!! Ha ilyen beszari vagy, akkor meg is érdemled. Annyira szétversz egyet mindenki előtt, hogy rohammentő jön érte és hónapokig a kórházban rohad begipszelve. Utána a többi nem fog piszkálni. A lánnyal utána beszélj, hogy aki most a kórházban fekszik, csak hazudott rólad. Amúgy sokkal csúnyábban írnám, de nem lehet.
2016. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki kell vívni a tiszteletet, de erre a lehető legrosszabb megoldás, ha megvered őket. Így csak megutál mindenki, azt pedig gondolom nem szeretnéd. Vannak nagyon buta emberek, velük szinte lehetetlen szót érteni, reméljük nekik egy csöppel több ész jutott és szimplán csak a csorda szellem teszi a dolgát... Kérdezd meg tőlük, mi is a bajuk veled. Valószínűleg semmi, az ilyenek általában csak egy kiszolgáltatott prédát keresnek, hogy kiéljék benne minden gonoszságukat. Azzal beszélj, aki szerinted ennek a kirobbantója. Mivel új osztály vagytok, mindenki barátokat, bandát keres magának. Ezért van az, hogy a legtöbb gyerek megpróbál inkább (diáknyelven mondva) "benyalni" azoknál a nagyszájúaknál, akik látszólag vezető egyéniségek lesznek. Ezért terjeszti mindenki a sok hazugságot, mert fél, hogy a következő célpont ő lesz.


Na, de visszatérve a témához: Ki kell kerülnöd ebből a megalázó pozícióból. Mást nem tehetsz, tekintélyt kell szerezned közöttük, persze óvatosan, nehogy lesüllyedj a szintjükre. Tedd magad testileg rendbe, járj emelt fővel. Soha ne szegezd le a fejedet, apróság, de az embereknél egy gyengeségre utaló jel. Egyébként leírhatnád, pontosan mi is a csúfolás tárgya, ha félsz, hogy ismerőseidet közül valaki rád ismer, nyugodtan privátban.


Tisztázd az esetet az említett lánnyal is. Ne hagyd, hogy ezt az örömöt is elvegyék tőled.

2016. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!