Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó, ha a hajszínem...

Miért jó, ha a hajszínem miatt bántanak folyton? 16/l

Figyelt kérdés
Jó, ez most hülyeség, de engem zavar, hogy osztálytársaim azért cikiznek, mert vörös hajam van (alapból ilyen) valamint szeplős is vagyok. Szóval nem mondanám magamat olyan hű de szépnek sem. Nagyon rosszul esik és most hirtelen nem tudtam honnan kérjek ezügyben tanàcsot, ezért jöttem ide. Alapból nem vagyok az a beszólogatós típus és sosem tudom, mivel vágjak vissa vagy hogyan tudnám megvédeni magam.
2016. júl. 1. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gimis osztálytársamnak voltak ugyan ilyen gondjai még általánosban (de azalatt végig). Idén ballagtunk, mostanra a többség oda meg vissza van a gyönyörű, hosszú, vörös hajáért. Amikor visszanéztük közösen a szalagavatós képeket sokan külön kiemelték, hogy milyen szép és egyedi. Látod, ennyit számít az a pár év különbség. Ha éretlenek az osztálytársaid, az ellen nem lehet mit tenni, de idővel ők is rájönnek majd, hogy mekkora hülyeség, amit csinálnak.
2016. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A kérdező már elbujdosott azóta...


Vagy kopasz lett.

2016. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!