Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, akiknek külföldi párjuk van! Haló?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan ismerkedtél meg a külföldi pároddal, hogyan udvarolt neked...stb. Első randi, első csók téma is nagyon érdekel.:) Várom a válaszokat! xx

2016. júl. 14. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kint élek Angliában. Először egy agency houseban laktam 14 emberrel. Én meg a barátnőm voltunk egy szobában. Egyszer mondták nekünk a lengyelek, hogy pénteken 7től kezdődik a kitchen party és hogy menjünk nyugodtan (ekkor költöztünk be). El is mentünk és ott beszélgetésbe elegyedtem az egyik lengyel férfival meg persze ittunk. Aztán elmentünk egy klubba táncolni, majd hajnali 4 körül én még egyedül bementem a lengyel szobájába mortal kombatozni. Aztán ebből csók lett majd egy párkapcsolat. Lassan másfél éve együtt vagyunk, mindketten tanuljuk a másik nyelvét. Szeretjük egymást :)
2017. febr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Dejó, sok boldogságot!:)
2017. febr. 18. 18:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem pont az enyémhez hasonló szitukra vagy kíváncsi, de azért leírom:


Én egy szatmári faluban (HU) laktam, a párom pedig Szatmárnémetiben (RO), tőlem kb. 20 kilométerre. Ahogy lett a baráti társaságomban többeknek jogsija és kocsija, gyakran jártunk oda szórakozni, mert itt a pusztában semmi nincs, a komolyabb nagyvárosok (pl. Debrecen, Nyh.) meg messze voltak. Egy ilyen kocsmázás során ismertem meg a barátom.

Második talin (ami az első olyan volt, amin csak mi voltunk) színházba vitt, elcsattant az első csók, onnantól ment magától minden.


Ma már mindketten Kolozsváron tanulunk.

2018. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!