Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon sürgős! Ilyen esetben...

Nagyon sürgős! Ilyen esetben hol érdeklődjek?

Figyelt kérdés
Voltam 2 hétig Oroszországban az egyik ismerősömnél, nemrég értem haza és csak most vettem észre, hogy nincs meg a mobilom. Kettőt vittem, az egyik ahol a munkatársaim keresnek és amit mindig használok, a másik meg annyira nem használom, csak akkor ha a családtagjaimmal beszélek, megszokásból magammal vittem, viszony fogalmam sincs hol veszthettem el. Szerintem valahol kiesett vagy nem tudom, mert az ismerősöm is mondta, hogy többször is körülnézett, de náluk nincs náluk. Ha esetleg véletlenül megtalálná, akkor szól. Mindenestre annyi kérdésem lenne, hogy ilyenkor mit kell tennem? Vagy kit kell megkérdeznem erről? Van esély hogy előkerül?
2016. júl. 20. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán látok esélyt. Ha tudnád, hogy hol tűnt el, akkor ott lehetne érdeklődni. Pl. szállodában, vagy étteremben, stb.

De nyilván nem fogják csak úgy keresni (pl. a rendőrség) a te valahol elhagyott mobilodat :)

2016. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahol átutaztál, reptér, stb. :) hátha. ha taxiban ültél, akkor taxistársaság..
2016. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!