Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon hová tűnt a jelölés...

Facebookon hová tűnt a jelölés gomb, ha nem tiltottak le, és be sem állították? Ezek az emberek nem akarnak ismerősnek, vagy technikai zavar van?

Figyelt kérdés
Mostanában több emberrel előfordult, akit be akartam jelölni, hogy nem volt gomb. Ha mondtam neki, hogy nem tudom bejelölni, jelöljön be ő, akkor azt mondta, hogy ő nem állított be, hogy ne tudjam jelölni, küldött is képet print screennel, hogy az az alapbeállítása, hogy mindenki jelölheti. Nem is tiltott le. És sok embernél látom azt. Még ha azt állítja be valaki, hogy csak ismerősök ismerősei jelöljék, akkor sem értem, mert nem ismeretleneket akarok bejelölni, hanem olyanokat, akikkel legalább 10 közös ismerősünk van. DE mostanában amúgy is furcsa a Facebookom: ismerősnek jelöltem valakit, aki nem igazolt vissza, mégis látom a dolgait a hírfolyamomban. Illetve valakit valahol ismerősnek látok, máshol meg ismeretlennek (nem azóta törölt, és nem is azóta jelölt, mert időrendben össze-vissza alakul). Mostanában kezdtem használni a facebookot rendesen, régebben csak 1-2 emberrel tartottam rajta a kapcsolatot. lehet az a baj, hogy hirtelen sok embert bejelöltem?
2016. ápr. 18. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, meg van határozva, hogy mennyi embert lehet bejelölni.
2016. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erről nem tudtam, köszönöm. De még így is furcsa a dolog, mert nem mindeniről tűnt el a gomb.
2016. ápr. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!