Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogyha beszélgete...

Miért van az hogyha beszélgetek egy idegennel akkor kell egy kis idő mire feloldodóm?

Figyelt kérdés
Szóval mielöt feloldodom nagyon csendesnek látszom és ez idegesít engem mert ha már meg van a feloldodás akkor elég beszédes vagyok.Hogy tudnék ezen változtatni???Mással is igy van ez???vagy csak én vagyok igy vele.:/

2016. júl. 25. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell :) Én is ilyen voltam és elhatároztam, hogy minden egyes alkalommal, amikor új embert ismerek meg, akkor megerőltetem magamat és nyitottabb leszek.


Próbáld ki azt, hogy elképzeled, hogy már régóta ismered azokat az embereket, akikkel eleinte csendes vagy. Tekints rájuk úgy, mintha jó barátok lennétek.

2016. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,megprobálom hátha bejön :)
2016. júl. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!