Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs kivel mennem a Szigetre...

Nincs kivel mennem a Szigetre pedig mennék – elcseszett randikérés lett volna? Miért nem mondta ki-menjünk együtt?

Figyelt kérdés

Találkozom iskolatársammal véletlenül az utcán (ellenkező nemű).

Indul a sablonos duma: hogy vagy mit csinálsz a nyáron.

Majd mondom megvagyok telik a nyár épp a szigetre készülök. Jegyek már megvéve.

Jaj, mondja, ő is szívesen menne, pénze is lenne, de nincs kivel….

Pedig úgy elmenne de egyedül…

Én kivel megyek kérdi.

Mondom egyedül úgy tűnik, majd mielőtt belerángatott volna valamibe köszöntem és elhúztam.


Most akkor ha nem tévedek ez egy béna randikérés lett volna? Menjünk együtt ez lett volna a lényeg.

De akkor miért nem ezt mondta-hogy menjünk együtt?

Ez a sejtetés-úgy mennék—de kivel.. pedig pénzem is lenne.

Miért nem mondja: menjünk együtt?


(Persze akkor se mentünk volna együtt ha kéri… de azt ő nem tudja hogy nem bírom a fejét)


2016. aug. 9. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ebből úgy tűnik, hogy Te hoztad fel elsőnek ezt a témát. Ha annyira nem akartál volna vele menni, akkor ezt meg sem említetted volna számára... Igazából Te rontottad el, mert ha azt szeretted volna, hogy elmenjen veled, akkor ezt valahogy tudomására kellett volna hoznod. Egyébként honnan, miből találja ki, hogy mire gondolsz? Jó, persze értem én, a fiúnak kell elhívni a lányt, de nem minden fiú képes erre fiatalabb korában, tehát Neked kellett volna lépned ezzel kapcsolatban. Most szépen hívd fel, írj neki és menjetek el együtt...
2016. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1


Szerintem félreértetted. A kérdező nem akar a lánnyal menni. Mindketten "jól", legalábbis átlagosan kezelték a helyzetet.


A lány azt akarta hogy a kérdező elhívja magával, a kérdező nem akart elmenni a lánnyal, úgyhogy inkább rövidre zárta a beszélgetést.

2016. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Neked konkrétan miből derül ki, hogy a kérdező milyen nemű? Szerintem lány...
2016. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

És én vagyok az akinek "illett" volna őt meghívni?

Hát szarok rá.

2016. aug. 9. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő meg akarta hívatni magát, te meg nem akartál vele menni, ezért leráztad. Mi itt a probléma? Nyilván nem fog könyörögni, ha jajj, menjünk együtt... talán ez zavart, kérdező?
2016. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem. AZ zavart amit le is írtam de akkor a gyengébbek kedvéért újra: ha velem akart jönni (és velem akart) akkor mi a szarért nem kérrzte meg hogy "nem jönnél velem"?


Egyenessség hiánya. EZ zavar. Mit gondolt mi lesz ha megkérdi? Leszedem a fejét? Vagy nemet mondok? Miért most jobb? Most nem mondtam nemet nyíltan, csak burkoltan. EZ most jobb?

2016. aug. 9. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, jobb, ezt így szokás.


Ha a srác nem veszi a lapot, akkor a lány ad egy magas labdát a meghívásra. Vagy leütöd, vagy fent hagyod, ennyi. Ez rohadtul egyenes, a nem aszociális emberek levágják miről van szó.

2016. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minimális intelligenciával levágható, hogy mit kérdezett, de hát ha ennyire töketlen vagy :D Jobb is így.
2016. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a nőgyülölő faszi lesz szerintem...
2016. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nőgyűlőlő csak utálom az olyan csajokat akiknek több az ujja mint az IQ-hányadosa.


És igen, bármilyen hihetetlen mint le is írtam egészen pontosan értettem mit akar ez a liba.

Ezért is köszöntem el olyan gyorsan és húztam el mielőtt még udvariasságból teszek valami ígéretet. És abból már nehezebb kitáncolni.

Hát kiléptem a szituból még időben.

2016. aug. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!