Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne egy eléggé "ijesztő"...

Lenne egy eléggé "ijesztő" kérdésem?

Figyelt kérdés

Nos, mivel én holnap megyekfel BP-re, azon belül Kelenfölder, munka miatt.. és hát ha már Pesten vagyok, akkor szeretném kihasználni az alkalmat.. valaki aki esetleg eljönne velem inni vagy egyéb, bevezetne a Pesti életbe az zura lenne.. :D Pálinkám van a többit meg majd megoldjuk :D



20F



2016. aug. 9. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez olyan g*ci ijesztő volt, hogy majdnem lefingtam a falat tőle.
2016. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adnám ha nem utaznék el a hétvégén, plusz hétköznap reggelente nem lenne dolgom :D
2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fa*za..:D
2016. aug. 9. 18:12
 4/5 anonim válasza:
100%
Kelenföldön az aluljáróba fogsz rá találni pár jelentkezőt. Van egy törött fogú szőke csaj, van a gyerek aki "csak 100forintot! csak 100forintott!" skandálja, a tag akinek az aluljáróban lévő óra nem megfelelő, csak a telefonodon lévő óráról tudja megállapítani mennyi az idő, és még van a csávó akit 3szór küldesz el a 3,14csába, de negyedjére is oda jön, pénzt tarhálni, és még van az aluljáróban a kutyájával kolduló ember stb. Ezek jó társaság lennének, bevezetnek az igazi pesti életbe, és mindig ráérnek egy kis ingyen piára. :D
2016. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neee..:DDDD
2016. aug. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!