Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nem normális, hogy így...

Nagyon nem normális, hogy így látom?

Figyelt kérdés
Ha két azonos nemű embert látok csókolózni, arra gondolok, milyen szép pár, aranyosak, stb, de ha egy férfit és egy nőt látok, akkor gyakran undorítónak érzem. Ez lehetséges, hogy azért van, mert először a szüleimet láttam csókolózni, velük pedig ápolhatnék jobb viszonyt is, de ez főleg azért van, mert úgy látom nem egészséges a kapcsolatuk, mikor elmondtam nekik, csak szándékosan rátettek egy lapáttal. Én nem vagyok meleg, nem érdekel, ki milyen nemű, de hányingerem van most is, hogy erre gondolok.

2016. aug. 11. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

nálam fordítva van...

nem vagy véletlen meleg?

szerintem nem normális, hogy ezt tartod gusztustalannak...


23F

2016. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

"Ha két azonos nemű embert látok csókolózni, arra gondolok, milyen szép pár, aranyosak, stb"


Hát nagyon nem normális,hogy így látod!

Csak gratulálni tudok.

Egy egészséges kisgyereknek is azt mondod,hogy de aranyos az a két szakállas bácsi,ahogy nyalják falják egymást?

2016. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok meleg, és az mindenkitől undorító, ha majd felzabálják egymást. Nem mindenkiről gondolom ezt (sem a melegekről, sem a heterókról), csókolnék meg férfit, a lényeg hogy szeressem, és sokaktól nem undorodok. De egyszerűen furcsa ez az egész. Azt hiszem a kérdésnél rosszul fejeztem ki magam: Attól még valaki nem feltétlen lesz egy jobb ember, hogy homoszexuális, biszexuális, drótkerítés, fakanál, stb., de valahogy természetesebbnek tűnik tudat alatt, ha két azonos nemű személy csókolózik, pedig senkit nem az alapján ítélek meg, hogy ő most mi, honnan, meg van e köldökpiercingje.
2016. aug. 11. 09:42
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
ajjaj,vannak bajok nálad rendesen :)
2016. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok homofób (vagy ahogy mondják) de szerintem nagyon nem normális, ha valaki a melegek ölelgetését, csókolózását szépnek tartja, de egy férfi és egy nő csókolózását undorítónak. Azt, hogy a szüleid nem élnek szépen, még nem kéne undorítónak tartani. Neked a fejedben valami nagyon nem működik rendesen hacsak nem meleg vagy, és így tiltakozol. Vagy simán ostoba és így akarsz provokálni embereket..
2016. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És te magad szeretsz csókolózni? Vagy csókolóztál már egyáltalán?
2016. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még nem csókolóztam. "Hivatalosan" már nem számítok gyereknek, de attól még az vagyok. Vagy legalábbis olyasmi. Csókolóznék lánnyal, fiúval, travival, stb, nem vagyok meleg. És nem minden férfi-nő csók undorító számomra, és nem minden "meleg csók" 'tetszik', vagy hogy mondjam. Nem is nagyon értem miért kérdeztem meg, hiszen arra hiába várok, hogy valaki azt mondja, normális vagyok.
2016. aug. 11. 10:07
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak féltékenységből érzel így mikor meglátsz egy boldogan csókolózó párt mivel neked ez még nem jött össze.
2016. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez ostobaság.
2016. aug. 11. 10:40
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is szimplán féltékenység, legalább magadnak ne hazudj.
2016. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!