Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nem normális, hogy így...

Nagyon nem normális, hogy így látom?

Figyelt kérdés
Ha két azonos nemű embert látok csókolózni, arra gondolok, milyen szép pár, aranyosak, stb, de ha egy férfit és egy nőt látok, akkor gyakran undorítónak érzem. Ez lehetséges, hogy azért van, mert először a szüleimet láttam csókolózni, velük pedig ápolhatnék jobb viszonyt is, de ez főleg azért van, mert úgy látom nem egészséges a kapcsolatuk, mikor elmondtam nekik, csak szándékosan rátettek egy lapáttal. Én nem vagyok meleg, nem érdekel, ki milyen nemű, de hányingerem van most is, hogy erre gondolok.

2016. aug. 11. 09:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Oh istenem. Én is így érzek. Már ketten vagyunk ilyen furák.😂😂

*pacsi*

2016. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Féltékenységből utálni valakit elég nevetséges dolog. Most azt gondolod, hogy egy sarokban sírok, vagy mi?
2016. aug. 11. 11:26
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Először én is arra gondoltam, hogy meleg lehetsz, aztán végiggondoltam, hogy igazából én bármilyen nemű párok pusziját aranyosnak tartom (nem azt, amikor petting megy előttem, és még másik 200 ember előtt a villamoson, hanem egy diszkrét csókot), mégsem vagyok se meleg, se biszex.

Inkább azt tartom furának, hogy undorodsz a hetero párok smárjától, de közben te is az vagy (?). Ha úgy érzed, a szüleid okozták, akkor lehet, hogy így felnőttként itt az ideje segítséget kérni a traumák feldolgozásához (nem tudjuk pontosan, hogy mi történt, ezt nem írtad). Nem azért, szerintem a legtöbb embert nem igazán érdekli, mit gondolsz a csókolózó párokról, de nem lehet jó úgy élni, hogy a hányinger kerülget, ha elmész moziba, kocsmába, vagy szimplán felszállsz a négyeshatosra reggel :D

2016. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok, lényegében nem gyerek, de mégis. Nem is hetero, de nem is meleg.
2016. aug. 11. 11:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ez azért lehet, mert nem nagyon látsz az utcán melegeket még csak kezet fogni sem, viszont a heterok minden sarkon megujjazzák a barátnőjüket.
2016. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elözö válaszolóval kezet fognék,mondjuk elég nyers a fogalmazás (:D), de jól mondja ebbe lehet valami.

Szerintem különleges kapcsolatra vágysz. Ha hetero kapcsolatod lesz, akkor ez az undor lehet eltünne, de ha meleg kapcsolatod, akkor te is egy lennél az általad látott "aranyos" párok közül, ezzel meg erösítve magadban azt, hogy ez a normális. Véleményem szerint probálj kapcsolatot keresni és tapasztald meg melyik a jobb számodra, kisérletezd ki, számodra a legjobbat. Csak két lehetöséged van.

16L (ha már sokan irták az életkort :D)

2016. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De akkor ezt fejtsd már ki légyszi, hogy mi az, hogy gyerek vagy de mégsem.
2016. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!