Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy bármire...

Az normális, hogy bármire ránézek egyből a rosszat látom meg?

Figyelt kérdés
Bármikor megdícsérnek vagy szépet mondanak rólam, egyből annyi jön le, hogy milyen ronda és egy csótánylelkű panelféreg vagyok... Ez már vagy 3 hónapja így megy. Mostanában nem is igen történik velem semmi jó. Ha visszagondolok a múltamra rámtör a sírás. Mostanság mindent elrontok. Soha semmi nem úgy sikerül, ahogy azt tervezem. Nagyon összetöröm lelkileg, és senki nincs akivel megbeszélhetném.. Az önbizalmam pedig valahol nagyon mélyen lent van elveszve az óceánokban... Szerencsétlenek érzem magam, és ilyenkor még mindig azért szidom magam, hogy hogy mondhatok ilyet, mikor meg van mindenem amire szükségem va.. naggyából

2015. ápr. 17. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
És még a boldog emlékek is szomorúságot ébreszt a szívemben és egyszerűen széthasadok!! Már nem bírom! Totál 2 személyiségek van!
2015. ápr. 17. 20:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez fejben dől el. Valószínűleg azért rontasz el mindent, mert 3 hónapja összerogytál lelkileg (kb. ez a jó szó), és most nem tudsz felállni ebből a helyzetből, egyre rosszabb az egész. Amúgy figyelmeztetlek, hogy ez a lelkiállapot nem vezet jóra, próbálj meg ebből különféle módszerekkel kimászni (ha nincs jobb, akkor irány a szakember) Amúgy hány éves vagy? pl. ha 15 éves vagy (most csak tippelek) akkor még könnyebben megfordítható a helyzet, csak a szüleiddel kell beszélni. De ha pl. 25 éves vagy, egyedül laksz valahol, akkor már nehezebb.
2015. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Slender, vagy herobrine van az ügyben!
2015. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs két személyiséget csak nagyon hullámzol érzelmileg.


Állj le egy kicsit, nyugodj meg, lassulj le. Azért nem sikerül semmi az életedben mert kapkodsz, a bajok 99 százaléka a sietségből ered. Van is egy ilyen mondás hogy: "az óvatos ritkán téved"

Fejezd be a pörgést és vess számot azzal hogy mit szeretnél az életedbe.


Látom azt mondod hogy nincs senki akivel megbeszélhetnéd a dolgot tehát minimum szükséged van egy barátra.

Nagyszerű, akkor ülj le és gondold át hogy mit vársz el egy barátságtól. Miután átgondoltad írd fel egy papírra. Ha így teszel máris közelebb kerülsz a megvalósuláshoz.


Én az írásodból nem látom hogy depressziós lennél inkább csak szétszórt vagy és szétgányolod magad.

Még ha rossz passzban is vagy miért ne engedélyezhetnéd magadnak ? Bárkivel előfordulhat na és mi van akkor ?

Nem gondolom hogy emiatt még pluszba önostorozásba kéne kezdened.

Ez olyan mintha valakinek fizikai betegsége lenne de még rátesz egy jó nagy lapáttal azzal hogy rá stresszel a dologra és szét aggódja magát. Segít ez a problémán ? Nem hiszem.


Lassulj le, találj magadnak egy barátot, gondold át amit csinálni akarsz és nem lesz itt semmi probléma.


Azt mondod mindenben a rosszat látod meg.

Hátha ebben meglátod a jót.


https://www.youtube.com/watch?v=1fC6RP6tZ1Q

2015. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és tényleg rohadtul igazatok van, és az az igazság, h elvileg van barátom, de én őt nem nevezném igazi barátnőnek. 15/l vagyok. Igyekszem javítani magamon, néha pedig annyira jó kedvem tud lenni, de csak akkor ha énekkaron vagyok.. Megpróbálom amiket mondtátok! Köszi! :)
2015. ápr. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!