Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi bajuk van az embereknek?...

Mi bajuk van az embereknek? Minél több fajta véleményre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Húsz éves vagyok és én egyszerűen nem értem, hogy hogy van az, hogy egyeseknek könyörögni kell ahhoz, hogy valahova elmenjenek, mert mindenféle kifogásokkal jönnek, vagy még azzal sem fárasztják magukat, hogy reagáljanak. Ez leginkább a iskolába járókra igaz, aki már dolgozik, az 1 fokkal érettebb és önállóbb, ezzel talán társaságibb is. De ezek a nők ( kislányok....) és fiúcskák, honnan akarják majd pótolni mindazt, amit nem tettek meg a tini korukban? Fog egyáltalán nekik hiányozni? Hiányzik e esetleg most is csak valamit mi csinálunk rosszu lakik hívjuk őket? Többet kellene babusgatni, hogy jó lesz az és majd meglátod segítünk jól érezni magad basszus? Eljössz táncolni majd dőlöngélsz ne félj. Honnan fogja majd tudni a fiú, hogy hogyan viselkedjen egy lánnyal? Főleg ha kapcsolatot akarna végre 25 évesen, és egy kezdő szintjén áll, akkor kinek fog kelleni? Soha nem volt még senkije és el sem tudom képzelni mikor lesz. És a lányok? Akik 25 éves létükre is valami bábszínházba járó 13 éves mentalitással létező egyének? Vége az iskolának és hazaszaladok, aztán meg nem érek rá a következő egy évben kimozdulni soha. Szintén egyiknek sem volt még barátja , viszont ha még ronda lenne...., de nem az, átlagosak, akik akár lenyűgözően szépek is lehetnének ha adnának magukra annyira, és esetleg felakarnák kelteni a férfiak figyelmét. HOL VAN A LIBIDÓJUK "EZEKNEK"? Élnek "ezek" egyáltalán??? Vagy megelégednek a felnőtt tartalmakkal mert, úgy gondolják, hogy nekik úgyse jönne össze senki? Pedig a lányoknak aztán igencsak nincs nehéz dolga, egy fiúnak még talán... Miért nem kíváncsiak a fiúkra? Egy csókra? Szeretkezés és egyéb? Ezt is majd mindet 25-30 éves " fiatal felnőttként" akarják megtanulni és megtapasztalni mind? Tudtommal már nem 1980 ban élünk, viszont azt sem várom el, hogy 150-200 pasin átmenjenek, míg valakivel valóban megállapodnak, de hogy 1 se???? Ez miért van? " Ezek" mi a fészkes fenétől félnek? Miért megszerezhetetlenek? Ha nagy nehezen eljönnek egy buliba akkor sem képesek a társaikkal sem jól érezni magukat és nem látják be, hogy nem az a gáz, ha hetente jár valaki bulizni, hanem az, hogy ők így gondolják, hogy az gáz. Igen is azt mondom, hogy egy fiatal járjon el bulizni hetente minimum egyszer péntekenként és éljen társasági életet #!&Ł@#&! Én, ha ilyen eseménymentesen éltem volna 15-16 éves kilencedikes korom óta, hát belehalnék a gondolatba, hogy elcsesztem a tini korom, és már ez sem hozható vissza, mint ahogy az óvoda és az általános iskolai szabadság és játék. Ha a középiskola már nehezebbnek is tűnt, akkor is minden sokkal könnyebb élet visszatekintve. Most itt a felsőoktatás és a munka, így már valószínű, hogy kevesebb idő van a szórakozásra , de aki akar pénteki munka után és minden után tud keríteni időt a kikapcsolódásra , a haverokra , a bulizásra és ha úgy alakul még a barát és barát nőnek is tuszkol 1 kis helyet a naptárba. Mindenre van idő, hát még " ezeknek ". Miért??????? És mit kell kezdeni az ilyenekkel?
2016. aug. 13. 19:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%

Introvertáltak, nem érdekli ez őket. Én soha nem voltam bulizni, és nem hiányzik. Mit szólnál, ha benáculnék, és azt mondanám, te meg mostantól ülj otthon.


Törődj a saját dolgoddal. Mindenki érzi, hogy neki mi a jó.

29/N

2016. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ha nincsenek barátaid és még velük sem mentél ki hajnalok hajnalán kiülni a játszótérre nyaranta, vagy csak random elmenni valahova, vagy nyaralni vagy fesztiválozni és az életed neked így jó akkor sajnállak
2016. aug. 13. 19:43
 3/36 A kérdező kommentje:
biztos jó lehetett, én mint mondtam megpusztulnék, ha ilyen unalmas tini korszakomra kellene visszagondolnom majd egy nap , vagy 60-70 évesen kitudja mikor a halálos ágyamon visszagondolni, h mekkora pancser voltam, hogy nem is éltem igazán
2016. aug. 13. 19:44
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Téged miért zavar az, hogy más ember hogy él?
2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Minden korszak fontos,de te kapásból kihagytál egy olyat, ami pótolhatatlan. Kölyköd még lehet, kihullhat a hajad a 3 gyerek felnevelése és a stressz és a felnőttség meg a munkától, de szabad, bulizós, tini románcok ( ezt még szépen is fejeztem ki), lángolhat egy szerelem persze később is, de akkor sem ugyanolyan semmi sem, mert minden részének az életünknek megvannak a saját különlegességei. Fiatal vagy kicsit hülye és bolondos, határ a csillagos ég, még akár azt is mondom, hogy egyszer minimum jól be kell rúgni és hazatántorogni a haverokkal , mert az is valamennyire mókás, tehát 1000 meg 1 dolog van, ami kihagyhatatlan és pótolhatatlan , de ti ilyenek meg szépen leülitek a kis önmagatokat elítélt börtönöcskétekben, taps
2016. aug. 13. 19:49
 6/36 A kérdező kommentje:
Elmondom neked 3# , hogy miért zavar. Azért mert én világ életemben olyan voltam hogy sportoltam, rengeteg gyerekkori haver, bicikli túrák, ebből aztán felnőttünk és érdekes módon mi aki mindig ottvoltunk 1 másnak mindegyikből 1 belevaló fiatal lett a 16-20 éves korunkra. Érdekes nemde? Hogy a kis bicikliző mind a 15 fiú aki szinte mind osztálytárs volt általános iskolában, annak pörög az élete. Mert elvoltunk kiskorunktól fogva. Mindig is középpontban álltam, szerettem találkozásokat szervezni, bulikat, nyaralást, nem csak azért, hogy én jól ellegyek, hanem azért, hogy a társaim is jól érezzék magukat. Mindig többet adok mint kapok. A másik legyen boldog. És te megkérdezed tőlem hogy ez engem miért érdekel hogy ők milyenek. Na szerinted? Azért mert az osztálytársaim és attól még beszélgetünk és jóban vagyunk, és ismerem őket, és nem vagyok képes elhinni, hogy ez a mérhetetlen befásultság nekik jó, vagy bárki is élvezi. Kilehet kapcsolni magunkat, pihenhetünk, na de mindig? Ki ne vágyna mindezekre? Velem ezt ne próbálja elhitetni senki hogy ennek nem más oka van és hogy ez az élet neki jó, törődöm velük ennyi
2016. aug. 13. 19:55
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
"Hiányzik e esetleg most is csak valamit mi csinálunk rosszu lakik hívjuk őket? " Nekem az a bajom, hogy ilyeneket probálok megérteni.
2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ugyan vannak barátaim, de nem éjszaka játszótéren éljük a barátságunkat.

Nem szeretek "szórakozni", nem a csók, meg a szeretkezés az, ami lefogalja a gondolataimat.

Már elmúltam 25, és van egy párom, de nem hiányzok, hogy elötte nem feküdtem le egy csomó valakivel, nem hiányzik a diszkó meg hasonlók.


Nem értem, ha valakinek ez jó így, akkor neked mi a bajod vele?


Mellesleg a krönyezetemben a hozzám haonló emberek sokkal tartósabb kapcsolatban élnek, mint akik elötte eljártak minden héten bulizni, "társasági életet élni", és nem tanulták meg, hogy saját magukkal is le tudjanak tölteni pár napot.


Ennek ellenére én nem "várom el" senkitöl, hogy úgy éljen, ahogy nekem tetszik, ez mindenkinek magánügye.

2016. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%

Elolvastam a kérdést és először azt akartam írni, hogy ezt hozta magával a net meg hasonló korszak, de válaszaidból már látom, hogy veled van a probléma, folyamatosan azt várod el, hogy mindenki hozzád hasonuljon, azt tartsa fontosnak, amit te annak tartasz...

Ismerek olyat, aki "él", már negyven éves és tizenöt éves kora óta él, részegen hazatántorog, kardinális kérdés a "mit lehet inni", "milyen tetkót csináltassak hétvégén", "melyik kocsmába menjünk" és csak mérhetetlenül üressé teszi ez, nem boldoggá...

Lehet így keresi a boldogságot, de rossz úton jár...

Jah, "egyszer haza kell tántorogni részegen", mert "akkor él az ember" persze...

2016. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Megkértek, hogy törődj velük? Gondolom, nem, mert ez túlzott beleavatkozás más életébe. Igazad van, magányosak az emberek, mégse tesznek ellene, de nem tudod elfogadni a másikat, hanem ráerőlteted a saját értékrendedet, ami akár helyes is lehet, de akkor sem élhet mindenki ugyanúgy, ahogy Te, és ezt meg kellene érteni, ha folyamatosan elutasító visszajelzéseket kapsz.
2016. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!