Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is találkoztatok már ilyen...

Ti is találkoztatok már ilyen suttyó emberekkel?

Figyelt kérdés
Volt olyan buszon utaztam és kapaszkodtam.A buszsofőr egy hirtelent fékezett amire majdhogynem mindenki elesett aki állt.Köztük én is és a mellettem álló ilyen megjegyzést tett nekem: Ha nem férsz el akkor ne löködjél hanem menj odébb! Nem akartam neki mondani hogy: nem láttad mekkorát fékezett a busz te féleszű, inkább ráhagytam. Nem tudom felfogni hogy lehet valaki ennyire idióta!?
2016. jún. 17. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lett vna ha mondod neki, hatha magaba nezett volna
2016. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos napi szinten találkozok hasonlóakkal, teljesen meg van hülyülve ez a világ. Valóban rosszul esik az embernek, de én már eljutottam arra a szintre, hogy nem foglalkozok vele. Hidd el nem ér annyit, hogy neked legyen rossz napod ettől. Leginkább az igazságtalanságok bosszantanak fel, amikor úgy tesz valaki valamit szóvá, hogy nem mérte fel a helyzetet, csak szól, mert hát ő a jani és szólni kell.
2016. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ilyenkor jobb ha kinyitod a szád, az ilyenek akkor hidd el köpni nyelni nem tudnak. Mondd azt, hogy:

1. nem volt szándékos

2. ha frusztrálja a közösségi közlekedés, menjen taxival, nekik is élniük kell valakiből. ;]

2016. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer a buszon utaztam csíkos pulóverben és egy gusztustalan dagadt munkás elkezdett velem ordítozni, hogy miért van rajtam csíkos pulóver. Vannak ilyen elmebetegek bőven, ezért szeretnék inkább egy erdő közepén lakni. Nagyon jó lenne: forrásvizet innék, cickafarkos csalánfőzeléket ennék csigapörkölttel. Csipkebogyólisztből sütnék kökényes kenyeret, üdítőitalom édes nyírfalé lenne. Megfázásra ott van a fűzfa kérge, gyógytea lesz belőle. Ilyenek...
2016. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont buszsafőrt láttam, aki egy rakat suttyó kaki.

Faszi, nem képes 10 mp-nél tovább várni a buszmegállóban, már húz is el a busszal.

Ezt nem azért mondom, mert szaladtam a busz után és nem várt meg, akkor nem akadok ki. Ez akkor volt, amikor éppen szálltam le. Én a leghátsó ajtón egy néni pedig középen. Ő lassabban ment, szatyrokkal. Mondom oda rohanok gyorsan és segítek neki levenni a szatyrait. Megyek oda nyújtom a kezem, néni tipeg le, kapaszkodik a korlátba és nyújtja előre a kezét, erre a buszsafőr meg konkrétan rá b**sza a kezemre az ajtót és megy tovább. Alig tudtam kirángatni a kezem. És ez nem az első eset volt, mert többször volt olyan, hogy alig tudtam leszállni, mert rám és másokra is rácsukta az ajtót.

Az ilyennek a K édes anyját.

2016. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ezért undorodom a buszozástól kész hányinger már nekem ha buszra kell szálljak, pont ezekért. Az a baj hogy nagyon sok a hülye ember és hiába mondod el neki az igazat ő persze állítja hogy csak kitaláltad mert annyira buta hogy csak az van amit ő gondol és ennyi. Én ha tehetem mindenhova autóval járok kis 18 éves autóm van semmi extra az üzemanyagot nem eszi annyira, meg persze árban akár az adott hely elé is eljutok jóval rövidebb idő alatt mint busszal és még sétáljak meg várjak rá mint aki nem normális. Amikor a helyzet adja hogy busszal kell mennem valahova mert az autót nem tudom elvinni főleg ha 1-2 napig leszek távol mert a barátnőm is autóhoz van kötve, és nagyon ritka az amikor 1 napig tudja nélkülözni az autót.
2016. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A villamos jobb.
2016. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8


Kivéve a 4-es 6-os. :D

2016. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, Miskolcon lakok. :p
2016. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!