Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ez így egy esküvőn?

Gáz ez így egy esküvőn?

Figyelt kérdés

Egy rokonomnakmlesz esküvője és arra vagyunk hivatalosak.. Mivel nekem nincs párom,de van egy kétes kép a facebookon,amire azt gindolják,hogy igen barátnő,csak eltitkolt,így azt kaptam,hogy ha akarok hozhatok valakit!

Na most annak jobban örülök,hogy nem kell " egyedül" menni,viszont mégsem mondhatom,hogy a barátnőm,mert nem jár ide hozzánk és a nagy " bemutatás" után sem fog,mert nem a párom!

Most ha elviszem és úgy mutatom be a csajt mint munkatárs az milyen gáz és a közeli népség mit fog gondolni,hogy mit keres az ott?! Nem mintha közük lenne hozzá,de ha be mutatom,mint barát ismeròs az gáz nem?

Félek,mert ha elviszem azt valamelyik családom csinál valami égőt hát azt soha nem mosom le.. :D

Mit tegyek vigyem el a csajt és izguljak azért hogy mi lehet vagy menjek egyedül és szenvedjek amiatt?


2016. aug. 14. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyedül, és ne szenvedj. Nyilván lesznek ott ismerősök, rokonok, unokatesók, akárki. És nem lesz mindenki párban. Vagy ha párral van, akkor sincsenek összenőve.
2016. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme munkatársat vinni, nagyon furcsa lenne szerintem, főleg neki. Meg utána mindenki azt beszélné, hogy együtt vagytok. Talán ha tényleg össze akarsz jönni a csajjal, de még akkor se nagyon hívnám.
2016. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj és ne szenvedj vagy ne menj egyáltalán.
2016. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A csaj nem bánná,szereti a bulikat szívesen jönne,emiatt nem problémázik..csak én vagyok rossz helyzetben.. Nem volt nálunk soha és a jövőben sem lesz olyan vendég,hogy mondjuk itt alszik.

Munkatársként meg furán néznének.bár nem kell igazán nekem ezt terjeszteni..elég ha mellettem van

2016. aug. 14. 20:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Őszintén.. Nem mennék, de nem tehetem meg..
2016. aug. 14. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát... menj el egyedül, ha nincs barátnőd. Ha neked égő, hogy azt gondolják, hogy van, pedig nincs, akkor talán érdemesebb továbbra is nyomatékosítani, hogy; "nem, nincs barátnőm". Mellesleg, ha össze is akarsz jönni vele, ne ezt a módot válaszd, mert bemutatni valakit a családtagjaidnak meg a párodként hurcolászni még talán akkor is kínos, ha közeli barátok vagytok.
2016. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem az nem zavar,ha azt gondolják,hogy a barátnőm,őt szinten nem,ezekről beszéltem neki..benne van a játékban, csak az zavar engem hogy fura lesz,hogy egyszer látták,utána már nem..

Nem zavarna ha ott lenne jobban érezném magam,mint egyedül,csak ugy maga a helyzet furcsa számomra..

2016. aug. 14. 20:37
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja meg összejönni sem akarok vele,semmit csak elkisér azt kész..

Csak minden esetben furcsa lesz ha eljön..ha barát munkatárs azért,ha barátnő,de máskor nem látják,akkor azért!

2016. aug. 14. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

De miért, neked az egész rokonságod a hálód előtt áll, hogy kivel kufircolsz?


Ha tudjuk egy képről, hogy félreérthető, és kitesszük, akkor az a célunk vele, hogy félreértsék.


És bár nem értek egyet az esküvői beugróval, az ő "részét" ki fogja fizetni? Neki megér 10 ezret egy esküvő, vagy helyette is te fizetsz?

2016. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt egy buli és mivel nem állt 3 kmre odébb tőlem a képen ebből azt gondolták,hogy barátnő én erre nem válaszoltam vagy is annyit momdtam,hogy csak egy barát,innentől ezt lezártam..de ez alapján a kép alapján lett ez,hogy hozhatok valakit. Kfizeti a saját részét! A vendégsereg ugyse fogja tudni ki ő csak pár ember azt ennyi..meg a vendégek közül kitudja hány olyan lesz akinek semmi köze a párhoz csak ott van,mert a meghivott parja.. Azt ugyan ugy nem ismerik
2016. aug. 14. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!