Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondoljak, hogy ne...

Mire gondoljak, hogy ne sírjam el magam esküvőn?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyek és tuti sírnék mindíg ez van mire kéne gondolnom? Legutoljára azthiszem próbáltam dúdolni, hogy ne halljam a beszédet, de nem igazán sikerült.
2016. júl. 1. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Az miért baj, ha sírsz? Sem férfiként sem nőként nem rossz, ha az érzések előjönnek ilyen nagy eseményeken, mint születés, esküvő, diplomaosztó, stb.

Engedd ki nyugodtan :)

2016. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sírj nyugodtan, nem kell szégyellni egyáltalán.
2016. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Gondolj arra, hogy mekkora cécó és mennyi kidobott pénz, mikor a statisztika szerint 2-3 éven belül valószínűleg elválnak.
2016. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hangosan és üvöltve szoktál zokogni és nem te vagy a pár valamelyik tagja vagy az anyakönyvvezető, esetleg a tanú, akkor szerintem nem gond, ha sírsz.

Utóbbiaknál szerintem csak azért rossz, mert dolguk van a szertartás alatt, amire figyelniük kell. A saját esküvőmön kis híja volt, hogy ne sírjak és csak azért nem kezdtek el potyogni a könnyeim, mert arra gondoltam, hogy nekem még "szerepelnem" kell, fel kell állnom, le kell ülnöm, ide kell mennem, ezt kell mondanom, azt kell csinálnom. Szóval nem veszíthettem el az önkontollomat.

2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mondja még a háziorvos is, hogy sírjam ki magam, jogom van hozzá bármilyen helyzetben! Csak problémák származnak belőle, ha elfojtod. Engedd ki, nem ciki.
2016. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom neked ez mennyire válna be, de én amikor meglátok egy szép szerelmes párt, akkor arra gondolok, hogy az én 170-es nyikhaj testemmel sosem lesz részem ilyen boldogságban/gyönyörű feleségben és egyből közömbössé válik az egész élet a pajkos fókabébiktől kezdve a napsütésben csókolózó szerelmes párokon át a babakocsit toló kis anyukával bezárólag. Biztos nem vagyok 100-as, de van is rá okom. Szóval az inverz érzelmekkel tudsz úrrá lenni az ilyen szituációkon. Persze ha te is tökéletes és boldog vagy, akkor nehéz lesz rossz dolgokra gondolnod. A legutóbbi esküvőn (1 éve) is végig a számat húztam és nyomkodtam a telefonomat, mert nem voltam arra kíváncsi, hogy egy rendkívül szép 30-as nő illetve egy gazdag alfahím pasi is mennyire szereti egymást. Elég szívszorító nekem azt látni, hogy a hedonista korombeliek falják egymást a parkokban. Nyugodtan pontozzatok le, habár ez az én szubjektív véleményem azért remélem mindenki tiszteletben tartja.
2016. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs "jobb" mint a sok fapofa az esküvőkön akik nem hogy nem sírnak de unott pofát vágnak.

Miért ilyen ciki magyarként kimutatni az érzésünket????

Külföldön olyan nagy hévvel tudnak örülni sírni az emberek hogy öröm nézni, átélni...

2016. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!