Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj, ha 18 évesen egyáltalán...

Baj, ha 18 évesen egyáltalán nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
Eddig még egyszer sem voltam.Nem is akarok elmenni.Nem szeretem az alkoholt sem.De a legtöbb lány szeret bulizni,velem azt nem lehet.Nem tudom,hogy fogok így barátnőt találni?

2016. aug. 20. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


"De a legtöbb lány szeret bulizni,velem azt nem lehet.Nem tudom,hogy fogok így barátnőt találni?"


Gondolom, nem a legtöbb lánnyal akarsz járni, hanem eggyel. Ez az egy akár lehet azok közül is, akik nem szeretnek bulizni, vagy akiket nem zavar, ha te nem bulizol.

2016. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, biztos talalsz majd olyat, akinek igy is jo leszel. Az is lehet, hogy egyetemista eveid alatt te is megvaltozol, es mas lesz a velemenyed...
2016. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
19 éves lányként sosem voltam bulizni, részeg sem voltam és nem is tervezem. Tény, hogy épp ezek miatt kapcsolatom sem volt, de jövőre megyek egyetemre, ott majd talán jobb lesz . :) Én pozitívan állok hozzá. :D
2016. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok. Nem akartam bulizni menni, a barátaim elrángattak több alkalommal, mindegyik egy nagy szar volt, egyáltalán nem élveztem, nem köt le sem az ivás, sem a hangos bömbölő zene, sem a hatalmas embertömeg bezsúfolódva egy kis helyre. Úgy kb. a 8. alkalom után nem mentem el többet velük ilyen helyekre, mert abszolút meguntam. Akkor 17 voltam, most 19 vagyok, sosem volt barátnőm, igazából nem is nagyon találkozom lányokkal, maximum az iskolában. A kérdésedre válaszolva, nem baj ha nem mész el, ha nem élveznéd akkor ne csináld. De fogalmam sincs hogy fogsz így barátnőt találni, erre még én sem jöttem rá. A barátaim 90%a buliból szerzett barátnőt vagy pedig barátokon keresztül ismerkedett meg, mindkettő szervesen összekapcsolódik a hétvégén otthonról való eljárással. Szerintem ameddig ez nincs meg, addig maximum az online társkeresés marad.
2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha muszájból elmész bulizni, és felszedsz egy csajt, az azt fogja hinni, hogy rendszeres bulis vagy. De téged ez nem érdekel. Nincs ezzel semmi baj. Meg kell találnod, hogy mi érdekel, és megtalálod a párodat is. Akivel meg is lesz a közös érdeklődés.
2016. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem megyek egyetemre.Nem akarok koleszba menni,sok emberrel egy szobában lakni,gólyatáborozni,meg mindenféle egyetemista bulizásban részt venni.Most egyenlőre OKJ.Talán majd utána levelezőn.Nem hiszem,hogy megváltoznék.Én komoly vagyok,nem tudok és utálok táncolni.Ha elmennék egy buliba,csak állnék egyhelyben.Az alkoholt meginni nem bírom,mert nagyon rossz az íze.Voltam már berúgva,amikor faültetés után megkínáltak borral.Nem mondom,hogy rossz volt,de ki tudnám zárni az életemből.Meg nem szeretem a nagy társaságot.Úgy érzem jól magam,ha csak 2-em,legfeljebb 3-an vagyunk.Nagy társaságban nem tudok érvényesülni.A diszkózene nem tud meghatni.Olyan zenéken szeretek,aminek van mondanivalója.

De talán egy rockkoncertre szívesen elmennék.

2016. aug. 20. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.


Az Erő legyen veled.

2016. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!