Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ha a párotok menne haverjaival szórakozni mikor ti otthon vagytok terhesen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyél már ekkora mártír.


23/F

2016. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

soha nem zavart

én meg elmentem a barátnőimmel :D

igen terhesen is

ez mindig így volt és a gyerek után is ez van

nem vagyok összenőve szerencsére

2016. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért zavar az téged, hogy amíg te az ő gyerekét hordod, főzöl mosol rá,addig ő eljár szórakozni, inni, csajozni?
2016. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sem zavar, ezen a terhesség sem változtat. Az utolsó 2-3 hétben persze nem bánom, ha nem megy bulizni, de ha nem iszik és a közelben marad, akkor igazából úgy sem bánom.

Téged miért zavar ez?

2016. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De én is mennék szórakozni, vele vagy a saját barátaimmal. A terhesség nem feltétlenül indok arra, hogy otthon kelljen ülnöm, ha nem akarok. Kivéve ha az orvos nem enged kiszállni az ágyból. Akkor csak azt sajnálnám, hogy nem mehetek.
2016. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha velem nem menne sehova, és keveset lenne velem, akkor igen.
2016. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly ??? Azért, mert te otthon vagy attól ő még nem szórakozhat ??? Nem állt meg az élet ... Hagyd szerencsétlent élni. Előre sajnálom mikor megszületik a gyerek és elmenne valahova ...
2016. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mit mondjak? :) Egyedül voltam otthon, amikor megindult a szülés. Ő éppen a barátaival volt. Így apukám vitt be a kórházba. Viszont ezért soha nem hibáztattam, mivel ez pont nem rajta múlt. Alig pár perccel később ért ő be a kórházba, mint én. Előtte is gyakran eljárt, én nem is vágytam akkor buliba
2016. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!