Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kissé introvertált vagyok és mostanában elég sokat ülök itthon, viszont örülök minden lehetőségnek, amikor ki tudok mozdulni. Egyik ismerősöm, akivel kb. napi szinten találkozok (nem nyáron) elhívott engem valahova, ahova jönnek a haverjai is és mi ezen a helyen ingyenesen használhatjuk a szolgáltatásokat. Van egy olyan érzésem, hogy csak azért hívott, hogy rajtam keresztül a haverjainak a fele is ingyen használhassa ott a dolgokat (most mindegy, hogy miről van szó). Viszont ez csak egy megérzés, eddig nem olyannak ismertem, aki ki akarna használni engem. Egyedül annyi zavar, hogy rajta kívül meg egyik haverján kívül senkit nem ismerek a csoportból.
2016. aug. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar, akkor ne menjél el és kész. De ha neked nem kerül semmibe és mások ingyen használhatják azt a valamit, az miért baj? Lehet, hogy megismersz ott valakit, aki szimpatikus lesz neked.
2016. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak azért hívott, hogy rajtam keresztül a haverjainak a fele is ingyen használhassa ott a dolgokat"

Ezt nem értem. Ha te nem vagy ott, nincs ez a lehetőség a haverjainak, ha ott vagy, akkor meg van?

2016. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fel kell mutatni egy papírt, amivel igazolom, hogy ingyen használhatom a szolgáltatásokat. Mivel nem figyelnek arra, hogy mindenki jogosult-e rá, elég 1-1 embernek felmutatnia. De teszem azt, ha valamit csak 5-en lehet használni, akkor egyedül nem veheti igénybe 2x, hogy mind a 10-en használhassák.
2016. aug. 22. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ööööö, igazából pontosan most sem értem, hogy működik ez a szisztéma, de én a sumákságokból kimaradnék.


Más az, ha mondjuk azt mondják, hogy aki kétszer befizeti, az harmadszorra ingyen használhatja. Vagy aki hoz még egy (vagy több) embert, aki fizet érte, annak kevesebbért (vagy ingyen) adják.


De ha az a pláne, hogy úgysem kérik mindenkitől az igazolást és így be akarja csapni a szolgáltatót, ehhez nem lennék partner. Egyrészt mert alapelvem, hogy amit igénybe veszek, annak megfizetem a megszabott árát, másrészt, mert ha lebukunk, akkor rendkívül kínosan érezném magam, hiába más vitt bele a simliskedésbe.

2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!