Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég régóta vagyunk jóban, van egy közös "ellenségünk". Ő nekem mindig kibeszéli, de mostanában jópofizik vele, beszél hozzá. Ezt mondtam már neki, meg akartam beszélni, de csak hajtotta, hogy féltékeny vagyok stb. A beszélgetés után pár nappal megint folytatták és ezután ismét szóvá tettem. Nagyon kiborult, hogy ő ezt már unja és nem vagyok normális. Azóta nem beszéltünk egymással semmit.
2016. febr. 24. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem neked van igazad. Nem kéne az ellenséggel jópofiznia.
2016. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

A barátnőd kétszínű lenne?

Könnyen lehet.

2016. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok haragtartó, ezért megértem a barátnődet, hogy nem akar valakit utálni, gyűlölni.

Nekem is van olyan, akivel nem vagyok kifejezetten jóban, voltak konfliktusaim. De ha egy társaságban vagyunk, tudok vele normálisan viselkedni. Nem keresem a társaságát, nem tartom vele a kapcsolatot, de ha épp egy helyen vagyunk nem piszkálom, nem gyűlölködök.

2016. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő keresi is a társaságát..
2016. febr. 24. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
4: Akkor talán már nem utálja. Ez miért baj? Nem lehet folyamatosan gyűlölködni. Jobb megoldani a problémákat.
2016. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet rájött, hogy mennyire szánalmas a viselkedése. Te is rájöhetnél már erre.
2016. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak akkor ne rám hàrítsa, hogy én vagyok féltékeny. Ha egyenes lenne akkor nem lenne ebből probléma.
2016. febr. 24. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez neked barátnő???

Örülj, nem akar veled beszélni. Felejtsd el, keress igazi barátokat.

2016. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12 ev barátság után ugyan ez volt. Annyi különbséggel, hogy neki nincs senkije míg én probaltam kapcsolatokat teremteni és konkretan szamon kért es hogy mit képzelek magamról, majd utólag megfenyegetett ha le akarom zárni a barátságot vele..

Nem te vagy a szánalmas hanem ő.egyébként ez nem barátság. Aki neked pletykál az rólad is fog. Ilyenekre ne pazarold az idődet. Felesleges.

2016. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ellenség az az ellenség? Mármint az a másik lány mi rosszat tett ellenetek? És miért tekintitek közös ellenségnek? Mindkettőtöket megbántotta, vagy micsoda?

Nem értem. Ha neked nincs bajod vele, akkor ugye te nem csak azért tekintettél rá ellenségesen, mert a barátnőd is annak tekintette? Mert ha igen, te sem vagy különb, mint a barátnőd. Csak azért haragszol valakire, mert a barátnőd is haragszik ár? Atya világ, ennyire nem használod az agyad? Azt ajánlom, hogy változz meg, ne tekintsd ellenségednek azt, akiről tudod, hogy normális, csak haragszanak rá a semmiért. Viszont az olyanokkal ne barátkozz, mint amilyen a (volt) barátnőd.

2016. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!