Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyar sajátosság az országra...

Magyar sajátosság az országra nézve, hogy ha élni és nem túlélni akar az ember, akkor muszáj párt találnia? Mert itthon egy fizetés az semmi.

Figyelt kérdés

Bár itthon lakom, valahogy ma előjött a téma Apám részéről hogy mikor akarok elkezdeni ismerkedni komolyabban, én mondtam hogy úgy nem is van rá módom, ha nem nincs kivel szórakozni, szinte olyan vagyok mint a vadnyugati fosztogatók, mindig egyedül megyek mindenhová. Abból meg sose volt semmi kialakulóban hogy szemeztem egy csajjal, mert vagy valaki ott volt mellette, vagy a lehetőségek nem voltak meg. Kicsit összevesztünk, mert nem egyezett a meglátásunk, hozzám vágta Apám hogy ők sem lesznek örökké és akkor nem lesz autó motor, főtt kaja számlák fizetése, kutyatartás egy fizetésből, de ha később egy 50nm-es panelban akarok tespedni akkor jó úton haladok, és nem foglalkozik velem tovább.

Ebben igaza van hogy ne változzon gyökeresen az életem, igyekeznem kéne tenni érte, de munkámból kifolyólag sem mozgok olyan területen ahol ismerkedhetnék.

24F


2016. aug. 27. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Gazdasági okból soha nem keresnék párt. Sem pedig azért, hogy "legyen". Ha párkeresésre fanyalodok, az legyen azért, mert én úgy akarom.
2016. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3%

Az ember társas lény, és az is tény, hogy a fizetések két keresőre vannak belőve, de ez nem magyar sajátosság. Külföldön se telik túl nagy luxusra egy átlagos fizetésből. (Jó, ott azért elvegetálsz egyedül egy kis lakásban, itthon meg nehezebb.)

Viszont azon elgondolkodhatnál, hogy 24 évesen már nem éppen ideális a szüleidnél lakni és talán egy szobát már bérelhetnél magadnak. Önálló életet élő férfiként meg lehet, hogy a nők szemében is vonzóbb leszel és alakul majd párkapcsolat is.

2016. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!