Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről? (lent)

Mit gondoltok erről? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval...nem tudom,mennyire egyedi a problémám,de még nem találkoztam ilyen kérdéssel itt,ezért gondoltam,majd én leírom.

A környezetemben rengeteg olyan velem egyidős lány van,akik...hogy is mondjam...túlságosan érettek.14 évesen koncertekre járnak,úgy öltöznek,mint a...(tudjátok mik :D) ,olyan filmeket néznek,amik korhatárosak,sminkelik magukat(de nem ám egy kis szempillaspirál,meg szájfény,hanem komplett sminkeket készítenek),és fiúznak...én nem vagyok ilyen,és nem is szeretnék ilyen lenni(na meg persze nem is engednék a szüleim ezeketva dolgokat)de többször is előfordult már,hogy leszóltak,amiért én nem vagyok ilyen,sőt,ellenzem ezt a fajta "életvitelt"...és ezek az állítólagos barátaim voltak!Annyira rosszul tud esni,de abban az egyben biztos vagyok,hogy az én anyukám az,aki helyesen nevel,és jól teszi,hogy eltilt ezektől a dolgoktól.Mégis,annira zavar,hogy ilyen gyerekek(habár ők már nem tűnnek annak) között kell felnőnöm!Rossz érzés,és néha úgy érzem,kimaradok valamiből.Mit gondoltok erről?Mitől érezhetném jobban magam?

14/L


2016. aug. 29. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Van benne egy-két helyesírási hiba,azokért bocsánatot kérek...csak eléggé siettem.
2016. aug. 29. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi egyedi sincs a helyzetben, gyakori jelenség. Vagy beállsz közéjük, vagy megmaradsz a magad világában. El kell dönteni, hogy neked mi a fontosabb.
2016. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan nem találkoztál még ilyen kérdéseel? Szinte minden nap kiir erről kérdést valami 13-14 éves csaj, hogy utána mindenki őt ajnározza, hogy ő a legnormálisabb, bárcsak minden lány olyan lenne, mint ő..
2016. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem maradsz ki semmiből. Ráérsz majd ezekkel a dolgokkal akkor foglalkozni ha érettebb leszel és eljön az ideje. Aki 14 évesen már fiúzik abból egy büdös k.va lesz 18-20 éves korára, és nem fog kelleni senkinek egy dugásnál többre. Érted viszont ha vársz addig, kapkodni fognak a normális fiúk, a jelenlegi hülye barátnőidet meg megeszi majd az irigység. Ebben biztos lehetsz.
2016. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első,oké,értem mit mondasz,habár a kérdésem nem az volt,mit tegyek.Azzal eddig is tisztában voltam,hogy ki vagyok,és természetes,hogy nem fogok beállni közéjük.

Második...sajnálom,hogy így fogod fel ezt az egészet.És nem,tényleg nem találkoztam itt ilyen kérdéssel...Nekünk, "normális" lányoknak tényleg tud fájni ez,amit leírtam.Nem azért írtam,hogy itt nyugtatgasson mindenki,csak kíváncsi voltam,vannak e még,akiket ez zavar,és akik hasonlóan gondolkodnak.

Harmadik,köszönöm! :) Örülök,hogy te így gondolkozol!

2016. aug. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!