Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már valakinek antiszoc...

Volt már valakinek antiszoc rohama?

Figyelt kérdés
Egyszer egy buszon utaztam és majdnem elájultam mert sok ember volt a buszon. Ez normális? Most félek hogy újra előjön. Néha az megnyugtat hogy elképzelem ahogy kiugrom a busz ablakából, így megmenekülve a sok embertől.

2016. szept. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2016. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer részegen kihánytam a villamos ablakán a Blaha Lujza tér közelében! Éjjel volt és jól mulatott az akciómon az utasok többsége... De akkor még 20 évvel fiatalabb voltam és lehúzható abkakú viklamosok jártak...
2016. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy antiszociális ember nem fog elájulni a tömegben. Max nem szeret tömegben lenni, de semmi ilyen extrém dolog nem történik vele. Nálad két dolog lehetséges. Vagy egyszerűen csak rosszul voltál (vírusod van, van lement a vércukrod, stb.), vagy pedig valami komoly pszichés problémád lehet. Én amondó vagyok, hogy simán csak lemehetett a vércukrod. Aminek csak annyi köze van az emberekhez, hogy a nagy tömegben kevesebb volt az oxigén, a busz is rázott, a nap is sütött az arcodba... Emiatt lehettél rosszul. És mivel nem mertél elájulni, vagy kimutatni a rosszulléted, emiatt hitted azt, hogy ez az emberek miatt van. Ha máskor a tömegben ezt nem érzed, akkor ennek nincs köze a szociális viselkedésedhez, hanem csak egyszerűen nem bírod a buszozást.
2016. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!