Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez igaz vagy csak én érzem...

Ez igaz vagy csak én érzem így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már tapasztaltam is az ismerős körömben,hogy miután megszületett a gyermekük nem igazán meséltek arról részletesen,hogy milyen.volt a szülés,hogyan élték meg stb.

Ez igaz,hogy az emberek részletesen nem mesélnek róla? Akár ismerős,rokon közvetlen emberekről lenne szó? Még,ha "álomszülés" is volt...

Nem tudom jó kategóriába írtam-e



2016. szept. 9. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem se mesélt anya erről sosem. Csak amikor rákérdeztem, de nem volt valami bőbeszédű. Azért lehet, mert előfordulhat hogy akkora fájdalma volt hogy nem akar rá visszaemlékezni, de ki ne akarna visszaemlékezni a saját gyermeke születésére?
2016. szept. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anya azt mondta, hogy nem lényeges, mennyire fájt, mert amikor meglátta a gyerekét, szinte el is felejtette :)
2016. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én beszélek róla, ha kérdezik. Mellesleg egy csomó helyen lehet olvasni születéstörténeteket.
2016. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!