Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Veletek történt már...

Fiúk! Veletek történt már olyan, hogy szerelmesek voltatok egy lányba és amikor közeledni próbáltatok hozzá, vagy szerelmet vallottatok neki, az illető lány a földbe alázott benneteket? Volt olyan, hogy előzőleg eljátszadozott az érzéseitekkel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lany vagyok ugyan.de lenyeg hogy amig rendes a fiu semmikepp nem bantanam meg.szepen is el lehet utasitani.de ha nem erti a nemet vagy raadasul agresszivan vagy sunyin nyomul akkor siman elhajtom melegebb eghajlatra.
2016. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok.

Szerintem ha a lány nincs tisztában azzal, hogy a viselkedésének milyen következményei vannak, akkor könnyen előfordulhat. Kamaszkorban megeshet, hogy csak "flörtölgetnek" a lányok. Tetszik, hogy valakinek szimpatikusak, de amikor komolyabbra fordul, akkor az már nem jön be. Ezért sülhet el a vége rosszul....

2016. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, de még soha sem voltam szerelmes. Sajnos tudom, hogy én az a fajta vagyok, aki nem lehet az. Ezért az ilyenek velem nem történhetnek meg.
2016. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14 voltam akkor. Megmondtam neki erre azt mondja hogy komolyan? Aha. Erre lekevert egyet nekem és mondta hogy rólam ne is álmodj.
2018. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!