Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kollégiumban hogy jöjjek ki...

Kocsisbarbi kérdése:

Kollégiumban hogy jöjjek ki jól a szkbatársaimmal? Szerintetek ettől még bírnak? Többi lent

Figyelt kérdés

Úgy kerültem velük egy szobába hogy az egyik lánnyal jobba lettem és mondta hogy legyek velük. Én eleinte nagyon csendes vagyok nehezen szabadulok fel így mikor beszélgettünk kevésszer szóltam hozzá a témához, mikor meg ketten vagyunk sokszor kínos csend van. Én próbálok beszélgetnk de egyszerűen látom rajtuk hogy nem szívesen válaszolnak, vagy kérdeznek vissza. ( az elején azt megbeszéltük hogy lehet néha kicsit búnkók leszünk ha pl menzesz, faradtsag vagy csak ugy) de szerintem ezt már nem lehet arra fogni. Vagy attól még hogy csendesebb vagyon bírhatnak? Hogy legyek velük beszédesebb?

( társaságok már kialakultak)



2016. szept. 17. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha kialakult a kör nehéz belépni. Nekem szerencsére van az a tulajdonságom, hogy bárkivel tudok dumálni így sose volt ilyen gondom. Aki ilyen volt nálunk az hamar ki lett közösítve. Feküdj rá az ismerkedésre keményen.
2016. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk senkit nem közösítettünk ki, mert csendesebb. Ne izgulj, idővel javul a helyzet. Ez azért már nem az ovi 😊
2016. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!