Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kollégiumban könnyű új barátsá...

Kollégiumban könnyű új barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Ősztől egy teljesen új városban ffogok tanulni és kollégiumban fogok lakni. Senkit sem ismerek és kicsit félek a beilleszkedéstől.

Tapasztalataitok alapján könnyű ilyen helyzetben ismerkedni, barátságokat kötni?

Kedves lány vagyok, nem szoktam belekötni senkibe de kicsit visszahúzódó vagyok új társaságokban.

A válaszokat előre is köszönöm. 18/L



2016. júl. 24. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Ez társaságtól függ. Azért a visszahúzódó szende lány szerepet felejtsd el vagy rád szállnak olyanok akik beléd köthetnek és rendesen kicseszhetnek veled. (Eltűnnek cuccaid, megaláznak, beköpnek.) Legyél határozott és próbálj elején összehaverkodni akivel csak tudsz.

(Pár info: Sose tarts nagyobb összeget a szobában, viszont mindig legyen annyi pénz nálad valahol eldugva ha szükséged van rá legyen. Sose igyál olyan üvegbe bele amit olyantól kapsz akiben kicsit sem bízol, vagy előtted igyon ő belőle, mert lehet benne drog vagy hashajtó is akár. Sose szökj ki mikor nem lehet mert ezzel kitehetnek koleszból.)

2016. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Az a kartól is függ, hogy mennyire kifinomult, normális emberekkel leszel együtt.
2016. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Én is hasonló helyzetben voltam mikor elkezdtem az egyetemet és koleszos lettem.Szerintem felesleges ilyeneken rágódnod (Bár ezt csak mondani könnyű :D). A szobatársaiddal ilyen természettel szerintem könnyen ki fogsz jönni. Kevésbé megszervezett társaságban lehet hogy nehezebben kötsz majd kapcsolatokat, de ilyenkor sok az új, aki szintén ismerkedne, szóval csak próbálj meg nyitott lenni és fogadd mások kezdeményezését. Nem kell erre rágörcsölni, hetekkel később is lehet a liftben is barátokra szert tenni egy ilyen helyen. :)
2016. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!